Zvlastni motani pri chuzi, covid snad ne

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
28.11.21 19:35

Zvlastni motani pri chuzi, covid snad ne

Ahoj,
je to par dni co necim uplnou jistotu pri chuzi. Nota se mi hlava a mam strach, ze sebou nekde seknu :? v praci chodime hodne prescasy, nevim zda to muze byt z toho. Chodila jsem 2 tydny jen nocni a spala cca 3-4h denne. Poradite mi prosim co to muze byt? :nevim: stalo se to nekdy nekomu? Testy na covid negativni… bojim se veci jako je nador? Neco v mozku? Prosim prejde me to? Co mi muze pomoct, k lekari si zajdu, ale nechci hned litat… treba pockam tyden? Co nizky tlak? Je to hrozne zvalstni :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
173
28.11.21 19:54

Pokud jsi za dva týdny naspala 3-4 hodin denně, tak se divím, že vůbec uvažuješ nad tím, že by původce tvých problémů mohl být jinde, než v těžkém deficitu.
Dostatek kvalitního spánku je pro správné fungování organismu zásadní.

Příspěvek upraven 28.11.21 v 21:20

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10521
28.11.21 19:58

To je spíš tím spánkem, je to teda hodně nebezpečné, ale narozdíl od nádoru lépe řešitelné. Budeš muset najít čas na spánek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1694
28.11.21 20:59

Prvně se zkus dospat.
Na mne kolikrát dojde taková únava včetně okamžité potřeby spánku, že nejsem schopna ani mluvit ani poslouchat ostatní. Pak mi stačí půlhodina spánku a jsem zase v pořádku. A to spím pravidelně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71101
28.11.21 21:15

No tak jsi strasne nevyspana. Musis se dospat a odpocinout si a dle me to odezni. Ale to chce tak 14 dni na regeneraci. Zdravi mas jen jedno a ta prace za to urcite nestoji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat