Zvláštní mrkání u 19 měsíční holčičky

30
7.1.20 12:28

Zvláštní mrkání u 19 měsíční holčičky

Ahoj maminky :) nechci plašit a tak si sem jdu pro radu od zkušených matek :D Zkoušela jsem tohle téma hledat ale našla jsem tu „jen“ rychlé mrkání a to my nemáme. Mam 19 měsíční holčičku a zhruba 2 měsíce u ní pozoruju, že párkrát za den tak zvláštné promrkne. Jakoby když mrká tak občas mrkne tak že jakoby na chvilinku asi na vteřinu zavře oči ( vím že když se mrkne tak se oko zavře :lol: ale je to mžik při tomhle ho zavře na malinko dýl) jakoby jí do očí něco spadlo. Říkala jsem si jestli to nemá od vlásku od ofinky ale začala jsem jí dávat sponky a ofinu jsem jí i zkrátila ale stejně to dělá. Ani si nemyslim, že by to byl tik, protože to je většinou to rychlé mrkání ne? A hlavne z čeho by ho mela kdyz ji nelekame ani na ni jako nejak nenapřahujeme :nevim:…Stejně tak jsem si řikala jestli se nasnaží jako šibalsky na mě mrknout(občas to na ni děláme) ale někdy u toho kouká i jakoby do blba :nevim: ale jinak je vývojově uplně v pohodě, žádný opoždění.. nic :) je právě i moc šikovná. Zrovna má i rýmu tak nevím jestli to nemuže mít i tím. :nevim: a taky má období růstu zoubků v tomhle jediném otálí no… ted ji leze asi 6 najednou… nemáte s tim zkušenost? Chci s tim jit k doktorce a zeptat se na to ale zase co jí mam ríct? :roll: :D jsem prvomatka a ze všeho plašim :oops: :D děkuji za rady a názory :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16083
7.1.20 12:42

@Megiee očividně plasis když to zakladas 2×. Běž normálně k dr a řekni že se ti zdá, že víc mrka, co je na tom?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3271
7.1.20 13:19

Muj mrkal, byli jsme u neurologa teda. Preslo to samo. Deti ruzne mrkaji, je to dost casta vec. Neurolog rikal, ze i treba pokaslavaji, maji tiky v obliceji, hazi ramenem… To mrkani je nejcastejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2584
7.1.20 14:14

@Megiee zajdi za pediatrem a ten ti napíše žádanku na neurologii. Tam se na malou kouknou a popřípadě udělají EEG. Ale nejspíš je to opravdu jen tik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat