Zvláštní mrkání u rok a půl staré holčičky

30
7.1.20 11:40

Zvláštní mrkání u rok a půl staré holčičky

Ahoj maminky :) nechci plašit a tak si sem jdu pro radu od zkušených matek :D Zkoušela jsem tohle téma hledat ale našla jsem tu „jen“ rychlé mrkání a to my nemáme. Mam 19 měsíční holčičku a zhruba 2 měsíce u ní pozoruju, že párkrát za den tak zvláštné promrkne. Jakoby když mrká tak občas mrkne tak že jakoby na chvilinku asi na vteřinu zavře oči ( vím že když se mrkne tak se oko zavře :lol: ale je to mžik při tomhle ho zavře na malinko dýl) jakoby jí do očí něco spadlo. Říkala jsem si jestli to nemá od vlásku od ofinky ale začala jsem jí dávat sponky a ofinu jsem jí i zkrátila ale stejně to dělá. Ani si nemyslim, že by to byl tik, protože to je většinou to rychlé mrkání ne? A hlavne z čeho by ho mela kdyz ji nelekame ani na ni jako nejak nenapřahujeme :nevim:…Stejně tak jsem si řikala jestli se nasnaží jako šibalsky na mě mrknout(občas to na ni děláme) ale někdy u toho kouká i jakoby do blba :nevim: ale jinak je vývojově uplně v pohodě, žádný opoždění.. nic :) je právě i moc šikovná. Zrovna má i rýmu tak nevím jestli to nemuže mít i tím. :nevim: a taky má období růstu zoubků v tomhle jediném otálí no… ted ji leze asi 6 najednou… nemáte s tim zkušenost? Chci s tim jit k doktorce a zeptat se na to ale zase co jí mam ríct? :roll: :D jsem prvomatka a ze všeho plašim :oops: :D děkuji za rady a názory :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

24.1.20 09:52

Zdravím, asi bych řekla, že své dítě moc pozorujete. Teda to by mi řekla moje doktorka, ke které jsem přišla s tím, že syn našlapuje na jednu nohu jen na špičku. No a večer už chodil po obou nohách po špičkách. Podle mě prostě zkouší nové věci. Jestli na ni šibalsky mrkáte, tak to třeba zkouší. A hledět „do blba“ u toho může klidně taky, může se na to třeba jen více soustředit.

Takže když to shrnu - pokud jí není nic jiného, neřešila bych to. Pokud se i tak bojíte, zeptejte se, ale když vám doktorka řekne, že jste přehnaně pečlivá, nezlobte se na ní. Někdy doktorky prostě nemají pochopení, ani u prvorodiček.

Dejte pak vědět, jak jste dopadla =).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama