Zvláštní mužské chování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.18 18:27
Zvláštní mužské chování

Ráda bych zůstala v anonymitě.
Přijde vám normální, když muž plive na zem, když jde po ulici, u stolu srká horkou kávu nebo polévku?
Tohle dělá můj známý.
Co vám ještě přijde u mužů nechutné, něco, přes co se nedokážete povznést?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:
AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1599 příspěvků 27.03.18 18:32
:roll:
Detsa
Extra třída :D 11002 příspěvků 27.03.18 18:33

Nepřipadá mi to normální :roll:.

Monchichik
Kelišová 5425 příspěvků 27.03.18 18:34

Není to normální, je to nechutné. A nejvíc nesnáším u chlapů dlouhý nehty, to se mi chce :poblion:.

sediza
Ukecaná baba ;) 1648 příspěvků 27.03.18 18:36

Mně přijde nechutné, když se chlap nemyje a nemění si denně prádlo. Pak je nechutné 10 piv za večer a hlasité krkání. Jo a za každým slovem vole.

Stinkycheese
Povídálka 41 příspěvků 27.03.18 18:36

Buranske chovani…

jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 27.03.18 18:38
@Anonymní píše:
Přijde vám normální, když muž plive na zem, když jde po ulici, u stolu srká horkou kávu nebo polévku?
Tohle dělá můj známý.

plivání je nechutný srkání polévky spíš směšný.. snad to nedělá v restauraci

Bábrdl
Generální žvanilka 21719 příspěvků 27.03.18 18:41
@Anonymní píše:
Tohle dělá můj známý.

Občas taky srkám horkou polévku. To mi nevadí.
Zbytek pochopitelně ano.

Monchichik
Kelišová 5425 příspěvků 27.03.18 18:43

@Bábrdl Srkáš polívku, když si sama nebo když máš hosty? To je asi rozdíl, ne? Pán to asi dělá ve společnosti, jinak by o tom zakladatelka nevěděla :D.

Bábrdl
Generální žvanilka 21719 příspěvků 27.03.18 18:47
@Monchichik píše:
@Bábrdl Srkáš polívku, když si sama nebo když máš hosty? To je asi rozdíl, ne? Pán to asi dělá ve společnosti, jinak by o tom zakladatelka nevěděla :D.

Většinou, když jsem sama a bolí mě v krku :think:

Monchichik
Kelišová 5425 příspěvků 27.03.18 18:50

@Bábrdl No tak když jsem samotné a nikdo nás nevidí, tak děláme různé věci proti etiketě, že? Ale na veřejnosti to dělá jen buran :).

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 27.03.18 18:51

Ne, nepřipadá mi to normální. Nemám taky ráda, když se pánové neumí obléct - nechápu muže, který nemá ve skříni alespoň jeden oblek a v létě chodí ven v šortkách a tílku úplně všude.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2488 příspěvků 27.03.18 18:57
@EmmaAnna píše:
Ne, nepřipadá mi to normální. Nemám taky ráda, když se pánové neumí obléct - nechápu muže, který nemá ve skříni alespoň jeden oblek a v létě chodí ven v šortkách a tílku úplně všude.

Tilka jsou samy o sobe velkej ulet :lol: Jsem u chlapu zvykla na leccos, prevaznou cast dospelyho zivota se mezi nima pohybuju, takze me vadi spis vylozene buransky chovani, kdyz se chlap povysuje, ma macho kecy, vsichni jsou nuly a on je king. Co se tyce srkani a plivani na zem, taky to delam, nevadi mi to, pokud to ovsem nedela porad a vi, kdy je to nevhodny.

Monchichik
Kelišová 5425 příspěvků 27.03.18 18:57

@EmmaAnna Jo z tílek na chlapech taky :poblion:. Tričko a kraťasy mi nevadí, to je v pohodě, když si k tomu teda nenarve ponožky do sandálů, ale nátělníky nedávám.

Monchichik
Kelišová 5425 příspěvků 27.03.18 18:58

@Azeretereza Pliveš na zem? Jako fakt?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Smutné Vánoce v Pákistánu: Jaké dárky dostane pašeračka Tereza v base?

Letošní Vánoce stráví v jiné zemi a navíc za mřížemi. Češka Tereza Hlůšková,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >