Zvláštní nevolnost v těhotenství

408
10.4.17 10:31

Zvlastni nevolnost v tehotenstvi

Ahoj holky nemate s tim prosim nektera zkusenost? Jsem ve 23tt, zacatek tehu jsem dost prozvracela, nicmene to preslo, ted mi hodne dlouhou dobu nebylo nic, ale asi pred tydnem mi zacalo byt tak divne zle, jinak nez na zacatku. Nevim jak bych to nejak pekne vysvetlila, ale prijde mi jako by se mi zmensil zaludek a kdyz neco snim (ne ze bych se nejak prejedla), proste normalni mensi porci, tak jako by se mi to jidlo vracelo zpatky, treba kdyz si skytnu nebo neco, tak uplne citim ze to chce ven. Nic prijemneho a vubec nevim cim to je, tak najednou. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

23135
10.4.17 10:32

Pálení žáhy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5073
10.4.17 10:42

To je pálení žáhy, může to být zvětšením mimča a dělohy, co teď utiskuje žaludek. Nebo to může být i nějakým stresem. Já to v těhotenství měla z práce, celý týden žáha v ohni a o víkendu bych mohla zblajznout sele a nic. Po odchodu na mateřskou klid jako když utne. Jinak je doporučeno jíst častěji v maličkých porcích.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24857
10.4.17 11:00

Pálení žáhy. I v těhotenství se mohou nějaké ty léky, tuším sirup Gaviscon nebo Rennie, pohledej na netu. Z přírodních věcí, co mohou zabírat, ale taky nemusí na každého - teplé mlíko nebo třeba hrst loupaných a nesolených mandlí. Mandle mi zabírají parádně, chce to vyzkoušet :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.17 11:03

Ja cucala rennie a přešlo to ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
408
10.4.17 11:17

To me nenapadlo ze by to mohla byt zaha, nikdy predtim jsem se s tim nesetkala. I kdyz jsem teda prasky zadne uzivat nechtela :think:, tak asi budu muset nejake zvazit, je teda pravda, ze diky tomu nemam takove chute na jidlo :lol:, ale uz je to opravdu neprijemne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12228
10.4.17 11:26

Ja na konci tehotenstvi kvuli tomu mohla spat jedine s nekolika polstari pod hlavou, napul v sede…plus polstar mezi nohy proti bolesti kycli, bylo to dost slozite se napolohovat :D No a absolutne zadne „bublinky“, to mi pak nepomohlo vubec nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4359
10.4.17 11:27

Mně na tohle pomáhalo studené mléko. Nicméně s první jsem nemohla jíst od půlky 2. trimestru jen po malých porcích jinak by mi ta potvora malá asi rozkopala žaludek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24857
10.4.17 11:29

A ještě mi na trávení pomáhá pivo, jedno denně je úplně v pohodě ;-) Já si dala sklenku po obědě a sklenku po večeři, vybrkala jsem se a bylo mi fajn :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.17 11:33

@Krtiinka Mně žáha začala trápit někdy v 6. měsíci, kdy už jsem přestala intenzivně zvracet a v lékárně mi na to poradili nějaký homeopatika, který mi zabíraly perfektně. Bohužel si nevybavím název :zed: A sama jsem musela vychytat potraviny, který to zhoršovaly, spala jsem spíš v polosedě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2140
11.4.17 14:34

Mně na pálení žáhy pomáhá sklenice studeného mléka. Doporučuji vyvarovat se perlivym nápojům, ty tenhle stav jen zhorší.. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama