Zvláštní otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 13:32
zvláštní otěhotnění

Dobrý den, jdu si pro radu. 13.12. jsem měla poslední MS. Od té doby jsem neměla s nikým pohlavní styk. 3.1. jsem začala špinit, druhý den nic, třetí den úplně slabé špinění a od té doby nic. A protože jsem to měla takhle přesně u dcery, tak mi to nedalo a udělala jsem si test. Ten byl pozitivní. Šla jsem hned k doktorce, na ultrazvuku nebylo nic vidět, jen zvětšená sliznice. Vzala mi krev a výsledek hcg 638. V pátek jdu znovu k doktorce. Setkal se někdo s ničím podobnými?

Reakce:

Drbna777
Ukecaná baba ;) 1513 příspěvků 16.01.17 13:37

Vidět je něco až od hCG 1500 prý.

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2405 příspěvků 16.01.17 13:37

Mě na tom nepřijde nic zvláštního :think: :)

darkblack
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 16.01.17 13:41

Takže otěhotnět se mohlo na konci listopadu/začátkem prosince, MS mohla být normálně i když jste byla už těhotná.. akorát to už by na UTZ být něco vidět mělo no.

darkblack
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 16.01.17 13:45
@Danulinka16 píše:
Mě na tom nepřijde nic zvláštního :think: :)

no jelikož měla normálně MS a celý měsíc sex neměla tak to trošku zvláštní je.. mohla být krátce těhotná u v době MS :think:

Icestar
Závislačka 4217 příspěvků 1 inzerát 16.01.17 13:46

Pokud se jmenuješ Marie, nic zvláštního na to není.

:andel: :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 13:59

No právě že Marie nejsem :lol:

Kikuška90
Neúnavná pisatelka 19144 příspěvků 16.01.17 14:03
@Icestar píše:
Pokud se jmenuješ Marie, nic zvláštního na to není.:andel: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :palec: :palec:

Neposkvrnění početí 8o 8o… Kdyby jsi otěhotněla už před tou MS v prosinci, tak by HCG bylo v úplně jiných hodnotách. A kdy jsi naposledy s někým spala?? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 14:12

Nějak týden před posledníma MS. Taky mě to napadlo, že jsem mohla otěhotnět, dostat menstruaci, ale to už by na ultrazvuku bylo něco vidět. Ještě mě kamarádka řekla, jestli není možné, že jsem byla těhu, ale jestli se to třeba nevyvíjí

Kikuška90
Neúnavná pisatelka 19144 příspěvků 16.01.17 14:13
@Anonymní píše:
Nějak týden před posledníma MS. Taky mě to napadlo, že jsem mohla otěhotnět, dostat menstruaci, ale to už by na ultrazvuku bylo něco vidět. Ještě mě kamarádka řekla, jestli není možné, že jsem byla těhu, ale jestli se to třeba nevyvíjí

To je jediná možnost, že se to špatně vyvíjí, ale to už se teda špatně vyvíjí přes měsíc a to teda není vůbec dobrý :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >