Reklama

Zvláštní pálení - příznak těhu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PajkaJ
Povídálka 14 příspěvků 2 inzeráty 09.03.18 11:29
Zvláštní pálení příznak těhu

Ahoj maminky, mám takový dotázek, měla jste některá jako příznak těhotenství pocit pálení jakoby v levém boku (u mě od pupíku doleva a asi 15cm dolů)? očekávaná ms přichází kolem 16teho, ovulace byla 1.3.-2.3. a po pár dnech se dostavilo bolení jak u MS, že jsem ani nemohla spát celou noc, a to přešlo v pocit pálení vlevo dole..taky si říkám jestli to není něco s močákem, ale moč je čistá a nic mě nebolí když jdu na malou (zánět jsem kdysi měla, tak bych to snad poznala), prsa mě nebolí, ale to ani při prvním těhu :nevim:… jinak test negativní, ale ještě je nato brzo

Reklama

Reakce:

Klaris23
Kecalka 122 příspěvků 09.03.18 11:57

@PajkaJ ahoj mám to podobně :) ms zítra má přijít a mám slaboulinkatyyy duchy na testech tak snad ms nepřijde :roll:

PajkaJ
Povídálka 14 příspěvků 2 inzeráty 09.03.18 12:11

@Klaris23 jee tak to je super, jestli už máš slabé dušíky, tak to je dobré znamení :hug:.. já je mám negativní, tak za tím začínám hledat jiné zdrav. problémy :think:… jsem strašně nedočkavá v těchhle věcech :roll:

P4ja
Kelišová 5433 příspěvků 09.03.18 12:27

@PajkaJ Neboj, myslim, ze na tyden po ovu je testovani brzo. Uvidíš, flintu do žita bych neházela.
Příznak může být cokoli. Mně dva dny regulérně pálilo při močení, jako bych měla mít zánět a pk to najednou přešlo. A začal výtok, který mám doteď. Ještě vydrž.

PajkaJ
Povídálka 14 příspěvků 2 inzeráty 09.03.18 12:43

@P4ja díky za příspěvek, dal mi pozitivní naději a zkusím nato nemyslet a počkat.. každopádně sem pak napíšu jak to dopadlo, mám ráda diskuze s jasným koncem :)

P4ja
Kelišová 5433 příspěvků 09.03.18 12:44

@PajkaJ Jasné, já to měla tak, že až to přijde tak to přijde. :) A taky přišlo : :srdce:

PajkaJ
Povídálka 14 příspěvků 2 inzeráty 26.03.18 22:40

Ahojky, tak bohužel červená potvora před týdnem dorazila :( byla jsem dnes u doktorky a nic nenašla, žádný problém, myslí, že by mohly moje „bolesti“ být srůsty na jednom vaječníku (přetrvávají stále), ale zatím mi dala jen homeopatika, tak uvidíme :)

Klaris23
Kecalka 122 příspěvků 27.03.18 09:17

@PajkaJ jojo kocko můžou melw jsem to take pred rokem jsem byla na operaci srusty, cysty a myomi jsem mela a bolesti silene

Pavlinka1986
Povídálka 17 příspěvků 6 inzerátů 27.03.18 18:14

@Klaris23 jojo asi je to častý problém, jak si o tom tak čtu na netu :think: a jakpak jsi vlastně dopadla ty? :) jsou dušíci už potvrzení?

Klaris23
Kecalka 122 příspěvků 28.03.18 11:36

@Pavlinka1986 vubec injekce a mam ms pozitri zacnu s clostibeginem

Pavlinka1986
Povídálka 17 příspěvků 6 inzerátů 28.03.18 20:07

@Klaris23 Aha, tak to máme takový smolný měsíc :-(, neva, začíná jaro, tělo se dá po zimě do kupy a půjde to :palec:

Klaris23
Kecalka 122 příspěvků 29.03.18 05:10

@Pavlinka1986 snad ano a vyjde to aspoň ted :D

Pavlinka1986
Povídálka 17 příspěvků 6 inzerátů 30.03.18 00:09

Určitě :hug:

Klaris23
Kecalka 122 příspěvků 30.03.18 08:27

@Pavlinka1986 musi :D nebo me uz vazne odvezou :pocitac: :pocitac:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama