Zvláštní pocity na začátku těhotentví

5
12.1.04 14:42

Ahoj holky těhuly,poraďte…prosím, jestli to jde. Jsem na konci 7tt a mám ode dnešní noci takový divný pocit v podbřišku…napětí jako před menstruací a taky mám docela velký pocit vlhka, takže pořád chodím na wc a kontroluju, jestli se dole neděje něco, co by nemělo…Znáte to? Je to OK? Mám si dělat obavy? :-( díky za odpovědi…Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
12.1.04 16:05

Ahoj,žádné obavy,já měla pocity úplně stejné .Co se týká té bolesti v podbříšku tak se říká že se prokrvuje a zaklání děloha.Já měla pocit,že mi asi vypadne a ta vlhkost mě trápila taky , vždycky jsem si myslela,že jsem to už dostala až teprve neustále běhaní na malou mě přesvědčilo že asi měsíčky nedostanu.Přeju ti aby se k tomu nepřidaly nevolnosti a atˇto jsou jediné problémy které během těhotenství máš. Ahoj Petra

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
12.1.04 16:11

Ahojky Jani,

buď ráda, že máš jen mírné bolesti. Já měla první dva týdny těhotenství takové křeče, že jsem doslova nemohla pomalu chodit. Doktoři mysleli,že může jít o mimoděložní těhotenství, nemohla jsem pro jistotu brát žádné prášky, takže jsem se co dvě hodiny v noci budila křečema. Doktor mi řekl, že holt někdo takhle reaguje na změnu hormonální hladiny /děkuju pěkne!/,ale naštěstí se prďolka uhnízdil tam, kde měl, a teď , ve 22tt si užívám jeho kopání. Vydrž to!

Iva :-)

• Nahlásit
  • Citovat
5
12.1.04 16:17

Holky děkuju…ještě, že vás mám… :-) Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.1.04 18:54

Ahoj,

pocity jsem měla skoro stejné. Ze začátku jsem si myslela, že to musím každou chvíli dostat a později jsem doma pořád tvrdila, že určitě potratím. Dnes mám 10 měsíční holčičku, těhotenství bylo úplně v pořádku. Držím pěsti a hodně štěstí.

Jana

• Nahlásit
  • Citovat
1290
12.1.04 21:50

Ahoj Jani !

Shoduju se s holkama co už tady psali měla jsem stejné pocity, velké bolesti v podbřišku a neustále jsem lítala na WC a myslela, že to brzo dostanu, nedostala, dnes mám pětiměsíční dceru.

Držím palce ať je vše ok.

Pa Zuzka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.1.04 17:12

Ahoj holky,

mockrát děkuju za podporu a radu. Dneska jsem viděla mimi na UTZ a paní dokt. řekla, že je vše OK. Tak snad jo. Vjíždíme do 8tt. :)

Přeju vám i sobě ;) a tomu malýmu rohlíčku, co mám v břiše hodně štěstí a zdraví. Budu ráda, když mi sdělíte třeba ještě nějaké svoje pocity a zkušenosti z tohoto období, většina rad se týká až 12tt a víc.....(

Díky moc, jsem ráda, že vás mám a že jste tak hodný :) Jana

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.1.04 11:20

Ahoj Jani,

nevim, ja se to urcuje, ale od poceti mam 4tyden. Prodelavam take tlak v podbrisku a navic obcasne pichani u uzlin. Minuly tyden jsem mela hnedsi vytok a silnejsi bolesti, tak jsem se radsi objednala k doktorovi. Dnes jsem tam byla a je nastesti vse ok :-D . Bala jsem se, ze se jedna o … :-( . Jen me napsal neschopenku, abych byla v klidu. Pry to mohly byt zbytky menstruace, ktera se v prvnim mesici jeste obcas projevuje.

Tak jeste musim vydrzet dva mesice a budu o neco kidnejsi…

Vubec za to nic nedas, kdyz si necim nebudes jista a zajdes na prohlidku.

Precejenom se jedna o budouciho tvorecka, ktery si zaslouzi hodne pece, zvaste v prvnim trimestru. :-P

Mej se krasne

a uzivej si rostouciho mimi

Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.1.04 16:36

Ahoj Luci,

:) jsem ráda, že ses ozvala. Jsme vlastně kolegyně…myslím v tom těhu. Budu ráda, když se občas ozveš, jak se ti daří a jak to prožíváš. Mě už bříško bolí jen někdy, různě, myslím, že je normální. Ale začalo se mi občas dělat šoufl od žaludku :( …musím jíst po 2-3hodinách, jinak je zle. Co ty a nevolnosti? Jana

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.1.04 19:49

Ahoj Jani,mi dokončujeme 9 týden.Bolesti jsem měla uplně stejné a přešli Jen mě v době kdy byh za normálních okolností menstruovala píchává v podbřišku.Paní doktorka říkala že vtéto době je těhotenství citlivější a proto žádná námaha a sex.Pak můžu zase delat vše,Vlastně taková menstruace bez menstruace.Jinak až na nevolnosti které mám velké a nic mi na ně nepomáhá a čekání na různé výsledky testů se máme krásně.Přeji ti pezproblémové přežití prvního trimestru i celého těhotenství.A všem spokojené a zdravé dětičky.Dana

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
20.1.04 17:27

Ahoj Dani,

děkuju za odpovědˇ :-D . Já jsem zřejmě v osmém týdnu, tedy 7+5, doufám, že počítám dobře. Taky je mi docela zle, teda chvílema, lépe řečeno to trávení už prostě není to, co to bývalo. ;-) ˇCasto mě pálí žáha. Ale hlavně, aby mimu bylo dobře. Tomu tvojemu přeju to samé a budu ráda, když se někdy ozveš.

Jinak nevím,jak ty, ale žádné jiné zvláštní pocity nemám…trochu prsa. Nějak tomu pořád nemůžu uvěřit, že ve mě to mimi bydlí. Asi až se začne hýbat :-D . Co ty? Jana

• Nahlásit
  • Citovat
561
21.1.04 00:08

Jani,já se schoduji s holkama,na začátku jsem měla také bolesti jako na MS /je to mé třetí těhotenství a vždy jsem to tak měla/.

Ted jsem na konci 6tt.Nějaké velké problémy zatím nemám,jen mě bolí bradavky a mám zácpu.A žaludek jak na vodě,dnes obzvlášť na zvracení.Břicho mě také semtam pobolívá,někdy i píchá v podbřišku.Ptala jsem se na to doktora,říkal,že je to první tři měsíce normální.Tak si myslím,že se nemusíš obávat.

Je fajn,že si o tom můžem takhle promluvit a uklidnit se navzájem.

Pa,Dandule /6tt/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.1.04 15:53

Ahoj Jani, ja tomu také stále nevěřím a myslím že všichni kdo čekají první miminko to mají z počátku podobně. Jinak, prsa mě bolely od začátku ale pomalu přestávají asi aby časem mohly znovu začít. Kromě nevolností mě trápí ještě dušička. Jak já jsem lítostivá u všeho hned brečím a vše si moc beru.Řeším to tak že si ze sebe dělám legraci.Jinak to asi nejde. Hlavně mám skvělého partnera a to se pak vše zvládá lehce,Moc se těším až ucítím první pohyby mimimka. Co ty a únava? Já byh prospala celý den. Dana(9+1)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
22.1.04 16:43

Ahoj holky, já jsem teď v 11 + 6 tt. Taky mě občas píchá v podbřišku, někdy mám strach aby se něco nestalo, tak raději ležím a nic nedělám. I teď jsem hodně unavená, pořád spím, ale počítám, že už by se to mělo pomalu zlepšovat. Včera jsem byla na NT+, výsledky jsem měla dobré. Slyšela jsem srdíčko miminka, bylo to skvělý. Jenže jak jsem rozdradostněná utíkala ze schodů dolů, tak jsem sebou „škrábla“. Sice jsem to utlumila nohou, takže zadek to moc neodnesl, ale přesto mám obavy, jestli se mimi něco nestalo. Krvácení ani žádné bolesti nemám. Myslíte, že bych raději měla jít za Dr? Dík, Zuzka.

Jo, moje první těhotenství po 5-násobné hospitalizaci, 2 laparoskopiích, odstranění jednoho vaječníku a vejcovodu a 2 letech snažení…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
22.1.04 17:04

:-) holky, to se nám to pěkně rozjíždí, děkuju všem kdo mi již odepsaly.

Dani: potěšilo mě, že tomu taky moc nevěříš, že ti v bříšku někdo bydlí, nejsem sama. Já žádnou únavou netrpěla do 7tt. Od té doby, jak odbije 20h, zavřou se mi oči, a je konec. Dokonce, když mi někdo brání jít spát, mám pocit, že to nepřežiju. :-( Nevím, jestli jsem si to nějak nevsugerovala, když jsem četla o té únavě a nebo je to vážně tak. :-) Právě se učím na zkoušky, tak se mi to fakt hodí, když mě to spaní vezma, aspoˇˇn mám alibi a nemusím se učit.. :-D , ale nevim, jestli mě to uznaj u zkoušek :-? A co ty a únava?

Jinak dneska bych měla mít MS a dost mě bolí břicho, asi jak jsi psala, taková MS bez MS. :-) A jak ty?Jana

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama