Zvláštní pocity v těhotenství

Anonymní
26.12.19 15:13

Zvláštní pocity v těhotenství

Ahoj. Jsem těhotná 4 měsíce a dítě jsem moc chtěla. Ale teď se cítím, tak nějak prázdná. Vím, že nosím v sobě nový život a měla bych se těšit, ale já mám smíšené pocity. Nemůžu říct, že se na dítě netěším. To ne, spíš, už bych chtěla, aby bylo venku, protože těhotenství mi přijde hrozné, je mi pořád zle a nic mě netěší. Pořád každý, jeee miminko, už víte, co to bude? A máte jména? A už kupuješ věci?
Já jsem vždy byla první u mimin, už od mala, hlídala jsem děti, zboznovala, jak voní a jak švitoří. Teď čekám vlastní dítě a netěším se? Mám úžasný ho partnera stará se o mě, na dítě se těší. A já? Já nevim, jestli to zvládnu, jestli budu mít ještě někdy dokonalou postavu… Chtěla bych se těšit a neřešit nic kolem, ale nejde to. Mám v okolí těhotné a vytáčí mě to jejich nadšení, proč se těší a já ne, jsem špatná… Máte nebo jste někdo měl podobné pocity?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

298
26.12.19 15:23
@Anonymní píše:
Ahoj. Jsem těhotná 4 měsíce a dítě jsem moc chtěla. Ale teď se cítím, tak nějak prázdná. Vím, že nosím v sobě nový život a měla bych se těšit, ale já mám smíšené pocity. Nemůžu říct, že se na dítě netěším. To ne, spíš, už bych chtěla, aby bylo venku, protože těhotenství mi přijde hrozné, je mi pořád zle a nic mě netěší. Pořád každý, jeee miminko, už víte, co to bude? A máte jména? A už kupuješ věci?
Já jsem vždy byla první u mimin, už od mala, hlídala jsem děti, zboznovala, jak voní a jak švitoří. Teď čekám vlastní dítě a netěším se? Mám úžasný ho partnera stará se o mě, na dítě se těší. A já? Já nevim, jestli to zvládnu, jestli budu mít ještě někdy dokonalou postavu… Chtěla bych se těšit a neřešit nic kolem, ale nejde to. Mám v okolí těhotné a vytáčí mě to jejich nadšení, proč se těší a já ne, jsem špatná… Máte nebo jste někdo měl podobné pocity?

Rozumím Ti. Mám to podobně, citím se tlustá, nepřitažlivá, bojím se, že budu tlustá i rok po porodu, že si přítel najde milenku :D (občas kvůli tomu i brečím a partner se mi směje), štve mě, že nemůžu sportovat a tím pádem mít společné koníčky s partnerem, prostě jen práce-doma-vše se točí kolem miminka, co koupíme, co přestavíme, postavíme a sex není taky co před otěhotněním, protože mě zkrátka sex v těhotenství příjde jako sex ve třech :lol: chodím do práce a když v práci nejsem, tak mi přijde, že jsem úplně neužitečná. Na mimino se těším hrozně moc, ale už chci aby bylo na světě, aby bylo zdravé a abych zažila tu nekonečnou únavu a prošla si všemi radostmi i starostmi, které mateřství obnáší. Teď je to prostě pořád jen čekání na něco, spoustu hormonů, spoustu nových věcí. A to, že těhotenství je nejkrásnější období v životě ženy? Nemyslím si.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22007
26.12.19 16:07
@Anonymní píše:

Neměla jsem to tak, ale cítila jsem se skvěle, jen houpání žaludku, což se dalo vydržet. Takže radím vyčkat, hodně odpočívat a ulevovat si od potíží. Ty otázky porodem neskončí. Spíš se najde ještě víc radílků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
222
27.12.19 00:24

Mam to uplne stejne. Vadi mi, kdyz mi nekdo rika mamino, matko, maminko, vadi mi ty temata na to, ani nwm jestli se vlastne tesim, pokladam si otazky, zda to vse zvladnu, ze jsem mela jeste pockat, zivot pred ditetem.. Musela jsem se tak dost vzdat veci, treba sportu.. Jela jsem do posledni chvile ale uz to tak nejde, jsem ve 29+1 a uz mi to prekazi. Sex s partnerem vazne tez, taky si rikam, ze si mozna najde milenku.. Pripadam si tlusta, nepritazliva a to jsem pribrala zatim jen 4kg, velky bricho nemam a ani mit nechci, nejak to neprozivam, ze ve me neco roste.. Mam i pocity, ze to dite proste nechci, je to hrozny ale fakt nejsi sama, mam To stejne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
298
27.12.19 10:00
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie