Zvláštní pohyby v 30tt - rychlé pravidelné vlnění v jednom místě

Anonymní
11.5.21 21:05

Zvláštní pohyby v 30tt - rychlé pravidelné vlnění v jednom místě

Dobrý den, čekám první mimčo a asi předevčírem jsem si všimla vždy večer, když ležím v klidu zvláštních pohybů-takové velmi rychlé pravidelné vlnění/šťouchání v jednom místě, třeba 2 minuty v kuse 8o Úplně pravidelně se mi v tom místě nadzvedává až chvěje břicho. Je to fakt trochu zvláštní. Objevuje se to v hodně dolní části po pupkem. Dnes jsem byla na kontrole, vše se jeví v pořádku ale bohužel jsem se zrovna na tohle zapoměla zeptat…
Je to normální, nebo mám plašit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2485
11.5.21 21:08

Škytavka? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2299
11.5.21 21:12

Řekla bych, že škytavka ;). Mně úplně nadskakuje břicho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
11.5.21 21:18

Jo jo škýťa :lol: měla jsem to taky dost často navečer mimčo si lokne plodovky je to normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.21 21:27

Škytavka mě taky napadla, ale že by miminko škytalo tak rychle? To “štouchání jde strašně rychle za sebou…

• Citovat
  • Nahlásit
996
11.5.21 21:32
@Anonymní píše:
Dobrý den, čekám první mimčo a asi předevčírem jsem si všimla vždy večer, když ležím v klidu zvláštních pohybů-takové velmi rychlé pravidelné vlnění/šťouchání v jednom místě, třeba 2 minuty v kuse 8o Úplně pravidelně se mi v tom místě nadzvedává až chvěje břicho. Je to fakt trochu zvláštní. Objevuje se to v hodně dolní části po pupkem. Dnes jsem byla na kontrole, vše se jeví v pořádku ale bohužel jsem se zrovna na tohle zapoměla zeptat…

Byla jste dnes na kontrole, vse je v poradku, tak proc plasit? 🙃

Nekdo neciti poradny kopance, vlneni, stouchani za cely tehotenstvi. Nekdo mimco citi velmi intenzivne.
Vubec bych to neresila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2299
11.5.21 21:47
@Anonymní píše: Škytavka mě taky napadla, ale že by miminko škytalo tak rychle? To “štouchání jde strašně rychle za sebou…

Ano, jde to rychle za sebou. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2369
11.5.21 21:52

Měla jsem to předevčírem 😁jsem 28tt a prcek měl asi škytavku bylo to v kuse chvilinku.. Taky jsem se lekla ale pak to bylo dobrý 👶🏻 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3706
11.5.21 21:53

Kluk to míval taky, hlavou byl dole dost brzy a skytal mi jakoby do zadku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
13.5.21 20:29
@Anonymní píše:

Je to normální. Ma tam uz málo místa což začíná růst, tak je tam trochu na těsno no. Buď v klidu. Mě se taky všelijak vlni, jsem 33 týden a strašně rád si háže prdelu nad pupek a patu si opře za žebro :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat