Zvláštní pořadí důležitosti

4980
23.4.21 19:38

Zvláštní pořadí důležitosti

Podle vlády je prý prioritou návrat žáků a studentů do škol. Proč jsou tedy dříve povolené sportovní kroužky a psí salóny než prezenční výuka studentů? Asi mám malý mozek, protože to prostě nechápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7962
23.4.21 19:40

Hej moment, ty to pořád ještě chceš pochopit a hledat v tom smysl? :D Já myslel, že to lidi dávno vzdali. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19655
23.4.21 19:41

Sportovní kroužky? A kde? Ty jsou v 5. vlně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19655
23.4.21 19:43

Mně naopak přijde, že ty kroužky úplně zlikvidovali. Kompenzace na nic, rok jen náklady… Se ty děti nebudou mít kam vrátit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4980
23.4.21 19:43
@Cuddy píše:

Ale SŠ není ani v ní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6351
23.4.21 19:45

@Havlova sportovní kroužky? To myslíš to venkovní pobíhání po dvou deset metrů od sebe? Moje kdysi -před rokem závodně sportující dítě se do tělocvičny v tomto školním roce zřejmě nepodívá. Takže ne, děti a sport tady v tom státě rozhodně nejsou priorita.. Tady je priorita jenom to, z čeho jsou prachy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4816
23.4.21 19:45
@Havlova píše:
Podle vlády je prý prioritou návrat žáků a studentů do škol. Proč jsou tedy dříve povolené sportovní kroužky a psí salóny než prezenční výuka studentů? Asi mám malý mozek, protože to prostě nechápu.

Protoze pri prezencni vyuce se setkava daleko vice zaku a studentu, naposled byly i skolky velka semeniste nakaz. Pracuji ve skolstvi a nakazenyvh zaku a studentu bylo hafo. A logicky koho asi nakazi jedna zenska ktera striha psa? Porad se to toci o moznosti social. kontaktu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4980
23.4.21 19:46
@Cuddy píše:
Mně naopak přijde, že ty kroužky úplně zlikvidovali. Kompenzace na nic, rok jen náklady… Se ty děti nebudou mít kam vrátit.

Má dcera byla za 13 měsíců ve škole necelý měsíc. To je trochu důležitější než to, že nemůže hrát florbal. Pro budoucí život určitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5524
23.4.21 19:47
@Cuddy píše:

tak asi sportovní kroužky psů, ne??

prostě nejvyšší priorita…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31724
23.4.21 19:47
@Cuddy píše:

Taky jsem na to dnes koukala, sport uvnitř v 5 vlně.

Hledala jsem bazény, ty jsou taky v 5. vlně, s testem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62237
23.4.21 19:48
@free333 píše:
Taky jsem na to dnes koukala, sport uvnitř v 5 vlně.Hledala jsem bazény, ty jsou taky v 5. vlně, s testem…

A kdy budou hospody?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4980
23.4.21 19:50
@lilith1 píše:
Protoze pri prezencni vyuce se setkava daleko vice zaku a studentu, naposled byly i skolky velka semeniste nakaz. Pracuji ve skolstvi a nakazenyvh zaku a studentu bylo hafo. A logicky koho asi nakazi jedna zenska ktera striha psa? Porad se to toci o moznosti social. kontaktu

Dalších 10 bab s kterými tam bude kecat? A další den zase? Ty jako zaměstnanec školství bys snad měla vědět, že zvláště děti z horšího prostředí, které by jakž takž daly učňáku jsou v podstatě odepsané.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4980
23.4.21 19:51
@free333 píše:
Taky jsem na to dnes koukala, sport uvnitř v 5 vlně.Hledala jsem bazény, ty jsou taky v 5. vlně, s testem…

A najdi mi teoretickou výuku na středních a vysokých školách, já ji nenašla nikde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4980
23.4.21 19:53
@Venetia píše:
A kdy budou hospody?

Typuju že před SŠ. :mrgreen: Alespoň zahrádky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1850
23.4.21 19:54
@Havlova píše:
A najdi mi teoretickou výuku na středních a vysokých školách, já ji nenašla nikde.

Ta už se do konce června nestihne, tak jim tam ani nepsali. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat