Zvláštní příznaky v druhém těhotenství. Nebo jen hra mozku? :D

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

čikolka
Kecalka 282 příspěvků 26.02.17 09:26
Zvláštní priznaly v druhem těhotenství. nebo jen hra mozku :D

Ahoj, jsem asi trochu mimo kdyz se ptám na příznaky těhotenství, obzvlášť kdyz už jedno dítě mam. :mrgreen:
Ale s manželem se snažíme o druhé dítě. Jsem nyní 26DC z klasických 28
Od včera me znatelnejsi bolí prsa hlavně večer, jakoby byly z kamene to u PMD nemam. Bolí stejně a nejsou těžká. Když jsem šla spát mysela jsem, ze mi upadnou jak byly těžké a bolavé. Jenže na dotek ne :nevim:
Ráno jsem vztala šla na záchod a chvilku po jsem myslela, že jsem si snad čurla :mrgreen: :oops: Ale byl to hustý bily výrok, mazlavý s hrudky ale strašně moc. Jinak mi nic nebo, břicho nebolí spatne mi není. Muze to byt těhotenství, nebo spis PMS ( u toho ale takový výrok před ms nemam) spis sucho. Ukázal by mi neco TT už teď? :andel:

Reakce:

mau-mau
Závislačka 3187 příspěvků 26.02.17 09:37

Jo test by to už ukázal. :palec: jinak já měla hafo příznaků když jsem těhotná nebyla a když jo, neměla jsem ani jeden. :mrgreen:

čikolka
Kecalka 282 příspěvků 26.02.17 09:41

@mau-mau he he, tak to je dobry. :mrgreen: No já to nijak nesleduju jen co je pravda. Ale u PMS mám často a do MS bolesti v břiše, ted to býp jen par sni a zase nic. Prsa ty me bolí už 10dni před ms. Ted teda taky, ale bolest byla sakra větší a prsa mam skoro o dve velikosti větší :nevim: :mrgreen:
A hlavně me znervoznil ten výrok. To neznam :nevim: U holky mi bylo zle těsně kolem dne kdy mela přijít MS, jinak mi taky snad nic nebylo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >