Zvláštní problém při sexu

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 17:32
Zvláštní problém při sexu

Holky, mám takový neobvyklý problém s partnerem. Je to úžasnej chlap, milej, ohleduplnej, skvěle se mi s ním povídá, ale jakmile dojde na sex, tak se pokaždé dostaví dost nepříjemná záležitost. Prostě při tom prdí. A kromě rušivého zvukového efektu je to často i fakt neskutečnej smrad.
Nesetkali jste se někdy s něčím podobným? Netušíte, co s tím?
Podotýkám, že je to fakt jenom při sexu, jinak ne… :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Chytrak
Závislačka 3592 příspěvků 06.08.19 17:36

Hm, tak tohle je vyzivne tema :lol: :lol: :lol:

Smradoch pri sexu, co s nim… :)

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 06.08.19 17:38

@Chytrak butt plug a je po problému :lol:

Martha03
Ukecaná baba ;) 1480 příspěvků 06.08.19 17:39

Asi jsi prostě tak dobrá, že se z toho pos. ere :lol: jinak nikdy jsem se s tím nesetkala a asi by mi to dost vadilo. Nicméně předpokládám, že jde o to, že se prostě uvolní no a tak i s tím jde i sverac.

Agáta 84
Kecalka 496 příspěvků 06.08.19 17:40

A partner dělá, že o ničem neví? Zeptala bych se, jestli to nemůže ovládat..A když ho budeš mít v puse, taky bude prdět?

Chytrak
Závislačka 3592 příspěvků 06.08.19 17:41
@Tichošlápek píše:
@Chytrak butt plug a je po problému :lol:

Jo spunt, me taky napadl, ale nechtel jsem to byt ja, kdo tak slozity problem hned rozsekne :lol:

Chytrak
Závislačka 3592 příspěvků 06.08.19 17:44
@Martha03 píše:
Asi jsi prostě tak dobrá, že se z toho pos. ere :lol: jinak nikdy jsem se s tím nesetkala a asi by mi to dost vadilo. Nicméně předpokládám, že jde o to, že se prostě uvolní no a tak i s tím jde i sverac.

Pockej, nedelej paniku. Nepsala, ze se z toho hned potento, ale jde jen o necekany unik smrduteho plynu :D

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 06.08.19 17:50

Jestli to chceš nějak řešit, tak si bude muset upravit jídelníček a pohybovou aktivitu a před rande či plánovaným sexem pořádně dřepovat, aby přebytečné plyny dostal ven dřív, než dojde na kopulační pohyby.

Výhodou je, že mu to navíc vytvaruje zadek.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 17:52
@Agáta 84 píše:
A partner dělá, že o ničem neví? Zeptala bych se, jestli to nemůže ovládat..A když ho budeš mít v puse, taky bude prdět?

Nijak to nekomentuje, no. Jednou jsem po akci řekla něco ve smyslu „to ale byla dneska kanonáda“ a tvářil se, že nechápe, o čem to mluvím :nevim:
Co se týče orálu, tak nevím… Nestojí o něj a já ho taky nijak zvlášť nevyhledávám :think:

Verun83
Extra třída :D 10374 příspěvků 06.08.19 17:52

Mel by zmenit jidelnicek.

Nowena
Povídálka 45 příspěvků 06.08.19 17:53
@Ou píše:
Jestli to chceš nějak řešit, tak si bude muset upravit jídelníček a pohybovou aktivitu a před rande či plánovaným sexem pořádně dřepovat, aby přebytečné plyny dostal ven dřív, než dojde na kopulační pohyby.Výhodou je, že mu to navíc vytvaruje zadek.
.. kopulační pohyby :lol: :lol: :lol:
Uživatel je onlinePetula306
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 06.08.19 17:54

Ono to u sexu jde blbě zadržet, taky občas mám co dělat :lol:
Taky jde použít rektální rourku a ty prdy před tím vypustit 8)

jahuhudka
Extra třída :D 14749 příspěvků 06.08.19 17:57
@Anonymní píše:
Nijak to nekomentuje, no. Jednou jsem po akci řekla něco ve smyslu „to ale byla dneska kanonáda“ a tvářil se, že nechápe, o čem to mluvím :nevim:
Co se týče orálu, tak nevím… Nestojí o něj a já ho taky nijak zvlášť nevyhledávám :think:

Pokud se tvari ze o nicem nevi, tezko budes neco resit :nevim:

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 06.08.19 17:58

No ty voe :lol:…Ne pardon, toto bych nedala :lol:,vlastne pardon ma rikat on :mrgreen:.Ale prece vi, ze to dela ne? Copak mu to neprijde prasacky? Nepises, ze by jinak byl prase :lol:.Prosim te, rekni mu, ze toto se fakt nedela, vubec se s tim neparej a hezky na plnou pusu :jazyk:

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 06.08.19 18:00
@Anonymní píše:
Co se týče orálu, tak nevím… Nestojí o něj a já ho taky nijak zvlášť nevyhledávám :think:

A nemyslel to tak, ze si ho pochvalila, tak to dela dal? Vis, chlapi jsou divni, ne ze ne :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama