Zvláštní problém při sexu

Anonymní
6.8.19 17:32

Zvláštní problém při sexu

Holky, mám takový neobvyklý problém s partnerem. Je to úžasnej chlap, milej, ohleduplnej, skvěle se mi s ním povídá, ale jakmile dojde na sex, tak se pokaždé dostaví dost nepříjemná záležitost. Prostě při tom prdí. A kromě rušivého zvukového efektu je to často i fakt neskutečnej smrad.
Nesetkali jste se někdy s něčím podobným? Netušíte, co s tím?
Podotýkám, že je to fakt jenom při sexu, jinak ne… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5431
6.8.19 17:36

Hm, tak tohle je vyzivne tema :lol: :lol: :lol:

Smradoch pri sexu, co s nim… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533
6.8.19 17:38

@Chytrak butt plug a je po problému :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3564
6.8.19 17:39

Asi jsi prostě tak dobrá, že se z toho pos. ere :lol: jinak nikdy jsem se s tím nesetkala a asi by mi to dost vadilo. Nicméně předpokládám, že jde o to, že se prostě uvolní no a tak i s tím jde i sverac.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
746
6.8.19 17:40

A partner dělá, že o ničem neví? Zeptala bych se, jestli to nemůže ovládat..A když ho budeš mít v puse, taky bude prdět?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5431
6.8.19 17:41
@Tichošlápek píše:
@Chytrak butt plug a je po problému :lol:

Jo spunt, me taky napadl, ale nechtel jsem to byt ja, kdo tak slozity problem hned rozsekne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5431
6.8.19 17:44
@Martha03 píše:
Asi jsi prostě tak dobrá, že se z toho pos. ere :lol: jinak nikdy jsem se s tím nesetkala a asi by mi to dost vadilo. Nicméně předpokládám, že jde o to, že se prostě uvolní no a tak i s tím jde i sverac.

Pockej, nedelej paniku. Nepsala, ze se z toho hned potento, ale jde jen o necekany unik smrduteho plynu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
13934
6.8.19 17:50

Jestli to chceš nějak řešit, tak si bude muset upravit jídelníček a pohybovou aktivitu a před rande či plánovaným sexem pořádně dřepovat, aby přebytečné plyny dostal ven dřív, než dojde na kopulační pohyby.

Výhodou je, že mu to navíc vytvaruje zadek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.8.19 17:52
@Agáta 84 píše:
A partner dělá, že o ničem neví? Zeptala bych se, jestli to nemůže ovládat..A když ho budeš mít v puse, taky bude prdět?

Nijak to nekomentuje, no. Jednou jsem po akci řekla něco ve smyslu „to ale byla dneska kanonáda“ a tvářil se, že nechápe, o čem to mluvím :nevim:
Co se týče orálu, tak nevím… Nestojí o něj a já ho taky nijak zvlášť nevyhledávám :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Verun83
6.8.19 17:52

Mel by zmenit jidelnicek.

• Citovat
  • Nahlásit
Nowena
6.8.19 17:53
@Ou píše:
Jestli to chceš nějak řešit, tak si bude muset upravit jídelníček a pohybovou aktivitu a před rande či plánovaným sexem pořádně dřepovat, aby přebytečné plyny dostal ven dřív, než dojde na kopulační pohyby.Výhodou je, že mu to navíc vytvaruje zadek.
.. kopulační pohyby :lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Nahlásit
1851
6.8.19 17:54

Ono to u sexu jde blbě zadržet, taky občas mám co dělat :lol:
Taky jde použít rektální rourku a ty prdy před tím vypustit 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18199
6.8.19 17:57
@Anonymní píše:
Nijak to nekomentuje, no. Jednou jsem po akci řekla něco ve smyslu „to ale byla dneska kanonáda“ a tvářil se, že nechápe, o čem to mluvím :nevim:
Co se týče orálu, tak nevím… Nestojí o něj a já ho taky nijak zvlášť nevyhledávám :think:

Pokud se tvari ze o nicem nevi, tezko budes neco resit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
6.8.19 17:58

No ty voe :lol:…Ne pardon, toto bych nedala :lol:,vlastne pardon ma rikat on :mrgreen:.Ale prece vi, ze to dela ne? Copak mu to neprijde prasacky? Nepises, ze by jinak byl prase :lol:.Prosim te, rekni mu, ze toto se fakt nedela, vubec se s tim neparej a hezky na plnou pusu :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
6.8.19 18:00
@Anonymní píše:
Co se týče orálu, tak nevím… Nestojí o něj a já ho taky nijak zvlášť nevyhledávám :think:

A nemyslel to tak, ze si ho pochvalila, tak to dela dal? Vis, chlapi jsou divni, ne ze ne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama