Zvláštní schopnosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.14 13:27
Zvláštní schopnosti?

Ahoj,

můj manžel má vždy několik dní před nějakou neblahou událostí tiky u nosu. Má to už od mala. Na základní škole to zvěstovalo smrt jeho děděčka. Když pro něj přišli do hodiny a oznámili mu to, už to věděl. Nikdy neví, co se stane, ale vždy je to něco špatného: rozvod, požár, násilí, nemoc, smrt. Docela mě to děsí a ptám se ho vždy před velkým rozhodnutím, jestli mu náhodou netiká nos. Nic z toho nejde předpovědět, prostě se to stane…náhoda.

Setkali jste se s tím někdo? Víte o někom, s kým by se daly takové věci řešit? Myslím tím popovídat si…mít společnou řeč? Opravdu mě to docela děsí.

Děkuji za zachování anonymity :-)

Reakce:
omites
Extra třída :D 12799 příspěvků 13.10.14 13:32

Nemám tiky před nepříjemnou událostí.

Ale často mívám projetí energie mým tělem. V pulzech mi teplají plosky nohou.
Při některém slově mi projede husina.

Mám to poslední rok, co jsem začala pracovat s lidmi.
Podle toho, kam jsem se, prozatím dopátrala, jde o intuici. Teda spíše i její probouzení ve mě. Doteď jsem byla velký logik.
Mám to tedy čímdálčastěji poté, co jsem pozvala do svého života anděly.

Ale teda nevím, zda tvůj muž by chtěl jít touhle cestou., Muži jsou většinou skeptičtí.

dlouha
Ukecaná baba ;) 1720 příspěvků 13.10.14 13:38

Ono ho to brnká doslova do písmene do nosu

KlaraBoch
Ukecaná baba ;) 1276 příspěvků 13.10.14 13:40

Meho manzela nekdy hodne svedi celo a do par hodin pak prijde nejaky dulezity telefonat nebo kdyz ho vyrazne svedi ruce, tyka se to penez :lol: Ma to taky pry uz dlouho, ja jinak na tyhle veci nejsem, ale tohle u nej fakt funguje, jak jsem za ty roky odpozorovala :palec:

omites
Extra třída :D 12799 příspěvků 13.10.14 13:46

Všichni máme tyhle schopnosti. Jen se jim otevřít…

Ráda bych třeba uměla kouknout na člověka a vědět, co ho trápí.

dlouha
Ukecaná baba ;) 1720 příspěvků 13.10.14 13:53

@omites to asi tak dobře nejde, ale ledasco můžeš třeba vyčíst třeba z očí

Bábi Zlopočasná
Generální žvanilka 20738 příspěvků 13.10.14 13:57

Moja mama ma zle sny. Posledne toto leto, vraj mala zle sny tyzden pred tym nez mi zomrel svokor. Obvolala vsetky sesternice, ci su zive a zdrave… tiez nikdy nevie co nakoniec vlastne pride.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.14 13:58

Děkuju za reakce, vlastně jsem ani nedoufala, že by na to mohl někdo ragovat. @omites @dlouha holky já se kdysi sešla naslepo s mužem, který mi po třech mých větách řekl, jaké jsem měla dětství a co se v něm událo, na té schůzce jsme se z toho zhroutila…nakonec se z něj vyklubal psycholog, asi hodně dobrý

dodávám, že ty tři věty byly jen zdvořilostní fráze

Bábi Zlopočasná
Generální žvanilka 20738 příspěvků 13.10.14 13:59
@omites píše:
Všichni máme tyhle schopnosti. Jen se jim otevřít…Ráda bych třeba uměla kouknout na člověka a vědět, co ho trápí.

Mas sa vraj snazit otvorit tretie oko… nad korenom nosa. Mas si ho vraj predstavit ako realne oko a snazit sa ho otvorit rovnako ako tie dve co mas. Mama to skusala po tom, co ju zrazilo auto a ona udrela spankom na obrubnik a prestala vediet dopredu ako veci dopadnu. Neviem ako velmi sa jej to podarilo ci nie… tie zle sny mala predtym aj potom, a tie specialne nema rada :think:

dlouha
Ukecaná baba ;) 1720 příspěvků 13.10.14 14:05

Anonymní, já se setkala s mužem, co mě v životě neviděl, nebavil se se mnou a jen tak okolo mě prošel a říká, hezky vám to svítí, tu dobu jsem byla těhotná, nikdo to nevěděl a už vůbec to na mě nešlo vidět :mrgreen:

omites
Extra třída :D 12799 příspěvků 13.10.14 22:15
@dlouha píše:
Anonymní, já se setkala s mužem, co mě v životě neviděl, nebavil se se mnou a jen tak okolo mě prošel a říká, hezky vám to svítí, tu dobu jsem byla těhotná, nikdo to nevěděl a už vůbec to na mě nešlo vidět :mrgreen:

přesně o tomhle mluvím. O navnímávání druhých. Každý nějak záříme.

@Bábi Zlopočasná třetí oko… jsem zas slyšela, že má být otevřené tak akorát. Zrovna včera jsem četla postup, jak ho otevřít. Jen koupit krystal křišťálu…

Karolina.k
Kecalka 112 příspěvků 17.10.14 08:32

Zvláštní schopnosti si lze vycvičit. Ale s třtím okem = čarkou adžna bych si nehrála. Joga ukazuje dva možné směry. Dvě cesty. Cestu k ukončení koloběhu životů a zániku v Nirváně. A cestu k vylepšení existence a rozvoji zvláštních sil.
Jogini kteří chtějí vylepšit existenci a rozvinout zvláštní schopnopsti obvykle dělají meditaci na čakru Adžná (Třetí oko) po dobu asi tří měsíců kvůli ejjímu uklidnění a následně přenesou mysl pomocí sledování dechu do míst uprostřed prsou - čakra Anahata - kde se snaží mysl udržet dlouhodobě i v běžném životě. Stejný postup ut třeba taoistické „alchymie“ - viz Tajemství zlatého květu v překladu Richareda Willhelma.

Jinak o silách čakry Anahata:
http://yachnayoga.wordpress.com/…ural-powers/

Anahat Chakra or heart chakra: If one contemplates on the flame called vanlinga that resides in the heart chakra (anahat chakra), he attains knowledge beyond measure. He attains clairvoyance and can see the past, present and future. He can walk in air (khechari siddhi) and travel anywhere (Bhuchari siddhi). Through his clairvoyance he can perceive the yogins.

„Anahata, neboli srdeční čakra: Pokud někdo provádí kontemplaci (pozn. Dlouhodobou maximální koncentraci) na plamen zvaný vanalinga (symbol boha Šivy umístěný podle joginů v čakře Anahata) obdrží nadpřirozené poznání. Může chodit vzduchem…atd“

To samozřejmně není jediná funkce čakry Anahata.
Ve výše zmíněném Tajemství zlatého květu se popisuje asi tříměsíční koncentarce na Adžná čakru kvůli jejímu uklidnění, v knize je nazývaná „nebeské srdce“. A následné přenesení mysli do čakry Anahata pomocí sledování dechu. V anahatě mají meditovat tak dlouho, dokud se neotevře, což podle dotyčného spisu trvá dlouhou řadu let denní praxe i běžném životě - tedy nikoliv pouze během sedění v mediatci. Anahata se v oné knize nazývá „srdce z masa“. Díky tomu si mají ti, kdo onu cestu praktikují kromě jiného významně prodloužit svou pozemskou existenci aby ještě v tomto pozemském vtělení dosáhli cíle své duchovní cesty.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Strach z miliardové pokuty? Deppova ex působí ošuntěle a má zase nového chlapa

Vztah herce Johnnyho Deppa s Amber Heard byl fiaskem, jejich manželství... číst dále >

Obří pavouk i netopýr nebo příšera z moře. I takový horor dokáže nachystat příroda

Příroda občas dokáže divy. Zdaleka však ne jen takové, které nás ohromí a... číst dále >