Zvláštní situace, sny, věštby

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janac
Závislačka 3138 příspěvků 04.02.10 22:52
Zvláštní situace, sny, věštby

Pětrát jsem napsala zprávu a pětkrát ji smazala (:
Pokud je tu někdo, kdo se trápí (popř.neumí pracovat)se svými vizionářskými schopnostmi,(splně­né sny, automatické rozhovory-kresby, karty, aury, kameny, doteky, sedliny, horizont, nebocokolijiného..) můžeme založit skupinu.

Díky.

prosím pište sz, chodím na emimi nárazově.
J.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 04.02.10 23:02

Janac, už je tady diskuze „čarodějnictví a magie“
https://www.emimino.cz/…magie-35055/
jestli chceš, přidej se a trochu to tam rozjeď :wink:

janac
Závislačka 3138 příspěvků 04.02.10 23:29

Ahoj Gi,
díky,
v historii jsem nehledala. já hledám spíš lidi kteří to třeba ví ale vlastně nevyhledávají..
mmch…no napisu Sz..

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 04.02.10 23:45

Není to teda můj případ, ale moje mamka mívá takto sny, předpovídající úmrtí v rodině - zdá se jí buď o prádle nebo kalné vodě… :roll:

Jako nic, o co by člověk stál… :roll:

janac
Závislačka 3138 příspěvků 05.02.10 00:24

Ano. Hledám ty kterým se děje něco, co vlastně nechtějí.. :roll: :lol:

2malina
Stálice 54 příspěvků 05.02.10 01:13

Ahoj Janac, myslíš zvláštní věci jako splěné sny???

janac
Závislačka 3138 příspěvků 05.02.10 01:36
sluničko_zuzi píše:
Ahoj Janac, myslíš zvláštní věci jako splěné sny???

Ahoj Zuz, dnešní noc je zvláštní..
Já nic nevím. sny se dějí, splňují, prosím napiš soukromě pokuds to lze..

2malina
Stálice 54 příspěvků 05.02.10 02:19

jj, sny se plní i mě se splnily. A to je to zvlášní.

Vlkoška
Závislačka 4132 příspěvků 05.02.10 09:01

já teda mívám hodně katastrofické sny, samý požár, pád stromu, vrazi a tak. Jsem celkem ráda, že se mi žádný nesplnil. Jste mě docela vyděsily, že se vám sny plní.

Wlastycek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.10 17:29
Spiritual.cz

Na http://www.spiritual.cz se také řeší zajímavé věci. Věštby, výklad karet, osudy, duchovní záležitosti.

Tiana
Nováček 1 příspěvek 15.02.11 23:28
Sny

mě se takové sny dějí…a nevím co si s tím mám počít…děsí mě to…něco se mi zdá a za několik dní (týdnů, měsíců, let) se to opravdu stane…

Lověnka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.11 23:33

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.12 11:57

Ahoj,

ani nevím, kde začít. Posledních pár dní mám zvláštní sny…respektive si nejsem jistá, jestli jde o sny či skutečnost. Zdálo se mi, že manžel volá mé jméno, ač normálně ze spaní nemluvím (vím od muže), tak jsem začla volat, ano, copak je, až jsem manžela vzbudila, a on prý, že mě nevolal. Další věc, pravidelně kolem 4 ráno slyším zvonění nebo bouchání na dveře. Já bych dala ruku do ohně za to, že je to doopravdy, je to tak živé. Jedno bouchání bylo neustávající, fakt mě přišlo, že někdo ve 4 ráno buší na dveře a tak dlouho. I v polospánku jsem vnímala, že je doopravdy. Po úplném vzbuzení to přestalo. Je mi to dost nepříjemné a nevím, co s tím. Myslím si, že to souvisí se situací, která je ale už více než rok stará. Manžel měl vážnou nehodu, kterou málem nepřežil (díky Bohu, že je tu s námi) a přišli mi to v půl 2 v noci oznámit policisté a zvonili dlouho, než jsem se probrala a otevřela jim. Já už myslela, že je to za mnou, do teď jsem nic takového nezažívala, ale tohle mě celkem děsí. Ach jo. :(

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 19.09.12 12:14

No jednu věc na sebe prásknu, myslím, že to mně ani jinému neublíží… Když jsem přetažený z práce a kvůli přemíře úkolů (plus sebevzdělávání) omezuju spánek, tak se mně zdá, jako bych měl halucinace… Koutkem oka občas zahlédnu něco jako rychlý pohyb, odhadem tak metr až metr a půl ode mě… Přitom cítím, že tu „něco“ jakoby je, ale nezajímá se to o mě, jen prostě jakoby prochází někam dál… Takže z toho nejsem nijak vyděšený, pobouřený a ani zvědavý… Jen prostě registruju, že mívám občas takové stavy, jako bych na okamžik nahlídl „někam jinam“.
Na vysoké škole, taky pod tlakem učení, jsem míval takové „věštecké chvilky“, že jsem dokázal klukům předpovědět, kdy se s nima ta jejich holka rozejde (přitom jsem toho kluka viděl třeba poprvé v životě a tu holku jsem vůbec neznal.)
Občas se prostě dějou zvláštní věci…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.12 12:29

Ale já si uvědomuju, že tu nestraší (snad :)), že je to v mé hlavě, ale jak si pomoci? S tím, že jsem přetažená a nedobře rozpoložená máš pravdu, ale to nemůžu změnit jako mávnutím proutku. To je dlouhodobá věc. A asi to na mě začlo vše doléhat…ale takhle se z toho brzy zblázním. :,(

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >