Reklama

Zvláštní situace u terapeutky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.18 18:28
Zvláštní situace u terapeutky

Holky, potřebuji se vypovídat a znát nějaké názory.

Chodím k psychoterapeutce (jen měsíc zatím) a je velmi inteligentní a schopna, slyšela jsem na ni jen samou chválu. Lidsky mi moc sedí. Ted se ale stala pro me strašně zvláštní situace a nevim co si myslet. Vyprávěla jsem ji o své zemřelé babičce a mému extrémně silnému vztahu k ni a ze si myslím, ze když jsem v domě, kde žila, ze tam chodi. Ze to jsou kroky. A ona mi řekla, ze to je určitě ona a ze ted je tu s námi. Já začala brecet a psychoterapeutka úplně vykulila oci a řekla mi (skoro to zakricela):to je strašně silné, já mam husi kůži po celém těle! A rozplakala se.

Pravda je ze j já jsem cítila strašně zvláštní tlak na nohou, který neumím vysvětlit.

Ona je hodne citlivá, uz několikrát ji tekly slzy anebo mi řekne co cítí a catso

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

SunSan
Kecalka 288 příspěvků 05.08.18 18:28

s

SunSan
Kecalka 288 příspěvků 05.08.18 18:28

s

SunSan
Kecalka 288 příspěvků 05.08.18 18:31

Prominte,cele se mi to kouslo :) jsem zakladatelka a ještě to dopisu,

Často se rozplace když něco vypravim, nebo přesně dokáže popsat jaké emoce v sobě mam a když se snažím sama sobě něco nalhat, nevěří mi to a opraví me.

Myslíte si ze tam opravdu mohla byt anebo je to spis “představa” psycholozky?

Lioness34
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 05.08.18 18:33
@Anonymní píše:
Holky, potřebuji se vypovídat a znát nějaké názory.

Chodím k psychoterapeutce (jen měsíc zatím) a je velmi inteligentní a schopna, slyšela jsem na ni jen samou chválu. Lidsky mi moc sedí. Ted se ale stala pro me strašně zvláštní situace a nevim co si myslet. Vyprávěla jsem ji o své zemřelé babičce a mému extrémně silnému vztahu k ni a ze si myslím, ze když jsem v domě, kde žila, ze tam chodi. Ze to jsou kroky. A ona mi řekla, ze to je určitě ona a ze ted je tu s námi. Já začala brecet a psychoterapeutka úplně vykulila oci a řekla mi (skoro to zakricela):to je strašně silné, já mam husi kůži po celém těle! A rozplakala se.

Pravda je ze j já jsem cítila strašně zvláštní tlak na nohou, který neumím vysvětlit.

Ona je hodne citlivá, uz několikrát ji tekly slzy anebo mi řekne co cítí a catso

Pokud ti nesedi lidsky tak bez od ni. A nemyslím si ze by tam babi s vámi byla. Babička zemřela je třeba si doma zapálit svíčku pobrecet a klidně hodne ale tím to konci. Poprat ji ať se ji v nebi daří dobre a poprosit ať na tebe z dálky dohlíží. Myšleno z nebe. Klidně ji popros ať za tebou nechodi pokud ti to pomůže. A tečka. Nechat to být, sem tam si vzpomenout… poslat pozdrav do nebe, zapálit svíčku ale žádné takove vsugerovaci věci.

SunSan
Kecalka 288 příspěvků 05.08.18 18:36
@Lioness34 píše:
Pokud ti nesedi lidsky tak bez od ni. A nemyslím si ze by tam babi s vámi byla. Babička zemřela je třeba si doma zapálit svíčku pobrecet a klidně hodne ale tím to konci. Poprat ji ať se ji v nebi daří dobre a poprosit ať na tebe z dálky dohlíží. Myšleno z nebe. Klidně ji popros ať za tebou nechodi pokud ti to pomůže. A tečka. Nechat to být, sem tam si vzpomenout… poslat pozdrav do nebe, zapálit svíčku ale žádné takove vsugerovaci věci.

Nene sedí mi moc,je skvělá.

Babička zemřela před 12 lety, není to čerstvé. Ale spis me zajímá jestli to je blblst anebo me “hlídá” a je u me občas. Nechci ji říkat ať za mnou nechodí, já bych za to byla rada, kdybych věděla ze mi “pomáhá” v těžkých situacích. Ale asi je to cele jen vsugerovane.

dasajur
Kecalka 189 příspěvků 05.08.18 18:36

Je to opravdu psychoterapeut s vysokou školou a výcvikem? Nebo nějaký samozvaný kouč s několika kurzy. Protože mi to nepřijde normální a ani v pořádku. Natož aby při terapii brečela se mnou 8o

Lioness34
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 05.08.18 18:41

@dasajur taky mi to přijde přes čáru..
@SunSan před 12ti lety nezlob se ale babička tady s tebou není a být nemůže… to nejde. Nenechej se oblbnout. Z tohoto světa se z nějakého důvodu odchází. Já verim v Boha a hezké přednášky i knihy má Lorna Byrne…zkus si je sehnat. Duše se mohou v nebi přimluvit za Tebe..ale tady být nemůžou. Z nějakého důvodu odešli.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 05.08.18 18:42

To spis zní jako kdyby sama potřebovala terapii. Jestli ti sedí lidsky, tak spolu choďte na kafe, ale od profesionála bych čekala neco víc než takové divadlo. Nasla bych si jinou terapeutku. A kdo zemřel, zemřel. Je pryč. Nevěřím na nějaké posmrtné projevy

AnastazieB
Echt Kelišová 8299 příspěvků 05.08.18 18:43

@SunSan jestli tě hlídá nebo ne ti asi nikdo neřekne, protože se to nedá nijak prokázat. Jestli tomu věříš a nijak tě to neomezuje, tak je to v pořádku. Terapeutka může být také velmi citlivá na emoce ostatních, každopádně moc profesionální mi to nepřijde, ale každému vyhovuje něco jiného ;) .

SunSan
Kecalka 288 příspěvků 05.08.18 18:45
@dasajur píše:
Je to opravdu psychoterapeut s vysokou školou a výcvikem? Nebo nějaký samozvaný kouč s několika kurzy. Protože mi to nepřijde normální a ani v pořádku. Natož aby při terapii brečela se mnou 8o

Ano ma vysokou školu a hodne zkušeností, na známy lékař ma hromadu kladných hodnocení a mne uz pomohla x veci objasnit. Říkala mi ze je citlivá. Mne zase nepřijde takový úlet ze ji tečou slzy když vidí v jakým jsem stavu. Nedávno jsem rozbrecela kamarádku, když jsem se ji svěřovala :) podle me psycholog nemusí byt jak kus ledu, ale je to ma druhá zkušenost. Před ni jsem byla u vyhlášeného trrapeuta a byla to tragédie, myslím ze me ani neposlouchal

ludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 05.08.18 18:57

Tyjo… netusila jsem ze psychologove bezne breci u sezeni 8o

SunSan
Kecalka 288 příspěvků 05.08.18 18:58

Tak ne brečí, ukapla ji slza

lilith1
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 05.08.18 18:58
@SunSan píše:
Ano ma vysokou školu a hodne zkušeností, na známy lékař ma hromadu kladných hodnocení a mne uz pomohla x veci objasnit. Říkala mi ze je citlivá. Mne zase nepřijde takový úlet ze ji tečou slzy když vidí v jakým jsem stavu. Nedávno jsem rozbrecela kamarádku, když jsem se ji svěřovala :) podle me psycholog nemusí byt jak kus ledu, ale je to ma druhá zkušenost. Před ni jsem byla u vyhlášeného trrapeuta a byla to tragédie, myslím ze me ani neposlouchal

Nemyslim to spatne, ale kdyby terapeuti a vubec poradensti pracovnici meli brecet nad osudy svych klientu, tak nevyjdou ze slz a vsichni se pak sejdou v Bohnicich..od­bornik musi mit profesion.nadhled i kdyz samozrejme muze byt citlivy jak chce.

jenny.fields
Generální žvanilka 24595 příspěvků 05.08.18 19:00
@Lioness34 píše:
@dasajur taky mi to přijde přes čáru..
@SunSan před 12ti lety nezlob se ale babička tady s tebou není a být nemůže… to nejde. Nenechej se oblbnout. Z tohoto světa se z nějakého důvodu odchází. Já verim v Boha a hezké přednášky i knihy má Lorna Byrne…zkus si je sehnat. Duše se mohou v nebi přimluvit za Tebe..ale tady být nemůžou. Z nějakého důvodu odešli.

Nezlob se, ale to, ze ty v neco veris-dokazat to nemuzes, neznamena, ze nekdo jiny neveri v neco jineho. V tehle oblasti se neda dokazat nic.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama