Zvláštní stavy, halucinace u 10 leté

Anonymní
9.2.16 14:06

Zvláštní stavy, halucinace u 10 leté

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda někdo nezažil u svých dětí něco podobného co já co z toho nakonec bylo? Moje skoro desetiletá dcera měla nedávno horečku, zvracela. Další den už to bylo lepší. Třetí den bez teplot, ale od rána byla taková divná. Trošku zmatenější, odpoledne už měla docela vážné stavy, halucinace, motání, nepoznávala nás. V nemocnici hned začaly serie testu. Cetečko ( dopadlo dobře), toxikologie( vše v pořádku), eeg( zatím nevím výsledek), pak odběr mozkomíšního moku ( nevíme zatím výsledek), pak oční, neurolog…Zatím se tedy neví, co ty stavy zpusobilo :( Jinak dodám, že ještě ten večer když ji hospitalizovali tak ji dali kapák a po pár hodinách se už jevila v pořádku. Zatím je v nemocnici a zkoumají co dál… Napadá vás co by to mohlo být? Nebo spíš jestli někdo nemá podobnou zkušenost

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11483
9.2.16 14:11

Jako první mě napadl nádor, ale ten by byl vidět na CT. Další možnost je encefalitida, výsledek odběry likvoru dost napoví…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2989
9.2.16 14:11

Nemohla být jen dehydrovana?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.2.16 14:13

@Katuskka dehydrataci vyloučli

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.2.16 14:15

@kattie ta encefalitida se pozná z toho odběru že? a ano nádor vyloučili

• Nahlásit
  • Citovat
4132
9.2.16 14:15

Já strilim úplně od boku, ale co hladina cukru? Při nízké hladině u diabetiků bývá zmatenost :think: Jinak preju dobre výsledky, ať je dcera zdravá :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6639
9.2.16 14:23

Přeju ať je dceruška v pořádku a posílám ti moc sily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.2.16 14:24

@Vlkoška díky, určitě se zeptám i na cukrovku, ale toto by už asi zjistili

• Nahlásit
  • Citovat
11133
9.2.16 14:30
@Anonymní píše:
@Vlkoška díky, určitě se zeptám i na cukrovku, ale toto by už asi zjistili

taky me napadl cukr. ani to nemusi byt cukrovka, jen nejaky silny vykyv hladiny cukru. ja takhle ztracela rovnovahu - trochu jsem pohla hlavou a sla jsem k zemi.

hlavne, ze je CT v poradku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15534
9.2.16 14:33

Netuším, co to může být, ale věřím, že snad už bude vše v pořádku. Také mě napadl cukr (což by mi z laického hlediska vysvětlilo i to, že po kapačce se zase vrátila k normálu), ale že by to vyvolávalo až halucinace a nepoznávala by vás? Každopádně držím palce, museli jste být strašně vyděšení. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11483
9.2.16 14:40
@Anonymní píše:
@kattie ta encefalitida se pozná z toho odběru že? a ano nádor vyloučili

V zásadě ano. Hypoglykémie by se mohla zmateností projevit taky, ale v kombinaci s tou horečkou, zvracením mi přijde encefalitida pravděpodobnější..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4773
9.2.16 14:41

@Black Cat Trochu mimo v tehle diskuzi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.2.16 14:51

@kattie trošku jsem četla a právěže zvracení jsem nikde nenašla jako příznak encefalitídy. Taky vím, že ted v dlouhé době ji klíště nekouslo, ale to se muže projevit i později že :think: a teoreticky kdyby to encefalitida byla, tak je normální že se stav po chvíli zase vrátí do normálu?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.2.16 15:00

V podobném věku se mi projevily migrény (teplotou si nejsem jistá). Zvracení, neschopnost mluvit, necitlivost končetin, zmatenost, místo abych šla doprava, šla jsem doleva (ale myslela si, že jdu dobře), poruchy vidění.

• Nahlásit
  • Citovat
3903
9.2.16 15:02

A co vedlejsi ucinky nejakych leku, ktere jste ji na zvraceni/horecku podali?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama