Reklama

Zvláštní tlak po močení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ela025
Kecalka 190 příspěvků 11.04.18 12:43
Zvláštní tlak po močení

Ahoj všem, chtěla bych se zeptat se zánětama močáku, občas i ledvin mám svý zkušenosti, ale to bolí jinak a fakt s tím hned letím k dr., ale tohle je jiný, od rána mě břicho mimo močení v podbřišku bolí trochu, při močení to ani není tak bolest jako takový zvláštní šimrání nebo lechtání, který přejde po močení v tlak do močáku a třeba za 10 minut to samo ustane do minimální bolesti bez léků na bolest- tohle jsem právě u IMC nikdy neměla, tam to bylo vždy jasný (krev, bolesti, teplota, řezání a pálení) a bez algifenu a ATB bych se neobešla…cestou z práce si skočím koupit brusinkový čaj do lékárny asi i heřmánkový+ budu samozřejmě v teple co nejvíc- urologický čaj pít nesmim+ přikoupím ještě rowatinex, jestli to je ale vůbec od močáku, protože tam jsem měla vždy hodně rychlý nástup bolestí a všeho kolem…máte někdo zkušenost, že i když to byly nezvyklý bolesti byla to přece jen IMC a museli jste nakonec k lékaři, popř. co vám zabíralo, aby se to nerozjelo? Je možný, že se to teprve rozjíždí, ale moje zkušenosti jsou takový, že se ro rozjíždělo třeba během 1 hodiny a ne celý den jen ten divný pocit

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

brumi
Kelišová 6382 příspěvků 11.04.18 12:51

@Ela025 já mám takový pocit vždy při zánětu močových cest, je to podobné jak by mě někdo dole šimral a zároveň to přirovnávám že tam něco mám, a dělá mi to většinou den předem, pak dostanu silné bolestí pálení a už jedu, nasadí atb a je po problému

Ela025
Kecalka 190 příspěvků 11.04.18 12:54

@brumi já mám právě zkušenost jen s rychlým nástupem, kdy nepochybuji, ale děkuju, uvidim a kdyby se něco horšilo pádím na urologii :?

Ela025
Kecalka 190 příspěvků 11.04.18 15:15

Někdo další se zkušeností?

brumi
Kelišová 6382 příspěvků 11.04.18 15:41

@Ela025 a jeste muzu poradit urinal akut take velmi rychle pomaha. Ja prave mela stejne problemy takze jsem jela vecer do nemocnice tam vysly vysledky jeste ciste a rano u dr uz ta nejhorsi hodnota

Ela025
Kecalka 190 příspěvků 11.04.18 19:07

@brumi urinal akut na mě vůbec nemá vliv, teda aspoň když jsem si jistá, že to je rozjetý zánět…v lékárně jsem si koupila ty čaje a rowatinex, tak uvidím, zatím se to nehorší k příznaku akut. zánětu, tak uvidim zítra ráno

brumi
Kelišová 6382 příspěvků 11.04.18 19:25

@Ela025 tak pokud už je to rozjeté na max to opravdu už jen atb :/

Ela025
Kecalka 190 příspěvků 11.04.18 19:37

@brumi právě, že se to nezhoršilo, ani mi to nepřijde jako zánět, to bych fakt hned letěla na uro…uvidím, jak bude vypadat noc a zítřek…kdyby ale i zítra to bylo jak dnes jen divnej pocit a nic víc, stejně radši půjdu asi na urologii v pátek, abych pak nebyla o víkendu odkázána na pohotovost

brumi
Kelišová 6382 příspěvků 11.04.18 20:01

@Ela025 tak pokud máš tak časté a silné problémy, bylo by to asi lepší, no ještě mě napadlo a nemůže to být ženský zánět? ten je dost podobný urologickým… :think:

Ela025
Kecalka 190 příspěvků 11.04.18 21:12

@brumi to mě napadlo taky, ale cystana vaječníku mě bolí jinak a výtok nebo svědění jako u gyn. zánětu taky nemám..no uvidim zítra, když to nepřejde ten divnej pocit, do pátku skočim na uro

Ela025
Kecalka 190 příspěvků 12.04.18 09:20

Nikdo?

Ela025
Kecalka 190 příspěvků 12.04.18 19:33

Tak se to od 6 večer postupně horší, už mám i krev v moči a naměřila jsem teď 37,7 a zítra jedu určitě na uro hned ráno

brumi
Kelišová 6382 příspěvků 12.04.18 19:36

@Ela025 jejky, tak přece jenom, tak držím palečk :hug: y aby byla noc co nejvíc v rámci možností klidná a léky brzy zabraly

Ela025
Kecalka 190 příspěvků 12.04.18 22:01

@brumi děkuju moc :kytka:, no noc bude asi dlouhá a krušna…ale stejně mi furt nejde do hlavy, že to trvalo tak dlouho než se ro rozjelo, protože jindy to má fakt šílenou ryhlost v rámci minut hned od 1.podezření…i když teď se to taky zhoršuje dost rychle, dala jsem si teď algifen a doufám, že se vyspim aspoň trochu

brumi
Kelišová 6382 příspěvků 13.04.18 07:36

@Ela025 teď to asi nebyl až tak silný zánět hned od startu nu :/

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama