Zvláštní tlak v podbřišku - co to je? Těhotenství?

Anonymní
19.3.20 17:58

Zvláštní tlak v podbřišku - co to je?

Ahoj holky,

nevím čím to je, ale několik dnů pociťují tlak v podbřišku. Není to nic hrozného, jen jsem nikdy takový pocit neměla. Těhotná být nemůžu, beru antikoncepci (Maitalon) nějak přes půl roku, tento měsíc jsem jednou zvracela, ale do 12h jsem si vzala pilulku z rezervního plata. :think: Přiznám se, že občas mě bolí i břicho (nevím, jestli to můžou být střeva nebo tak) a také pociťuji pálení, když chodím na malou, tak absolutně nevím, co může být spouštěčem. Bohužel teď během karantény mají lékaři pozavíráno. Samozřejmě, kdyby to bylo špatné tak zavolám, ale vůbec to nebolí, jenom je to takovej zajímavej tlak, se kteým se setkávám poprvé, nepamatuji si, že bych prožívala něco podobného. :nevim: Anti u mě zatím vždycky zabírala, tak snad se nemusím obávat těhotenství. Menstruace mi má přijít dneska, většinou chodí až večer každý 4. den v pauze, tak uvidím. Budu vděčná za veškeré rady. Děkuji.

Přeji příjemný den.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

423
19.3.20 18:02

Zánět močáku. Zkusila bych co nejdřív urologický čaje, brusinky a zvýšit příjem tekutin, abys měchýř pořádně “vypláchla”. Kdyby se to nelepšilo, bohužel bych volala lékaři, zánět močových cest je jinak na antibiotika. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.3.20 18:06

@Lynx.lynx Na zánět močáku trpím docela často, ale nikdy mě netlačil podbřišek. :D A ani to pálení není úplně hrozné, ale prostě cítím, že něco není úplně v pořádku. Možná je to tímhle. Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
159
19.3.20 20:40

To by mohly být taky kvasinky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie