Zvláštní výtok 35+5 tt poraďte

Anonymní
19.7.13 09:11

Zvláštní výtok 35+5 tt poraďte

Zdravím Vás. Omlouvám se za ten popis, ale jinak to vysvětlit nejde :-) Jsem 35+5 tt a už asi potřetí během 24 hodin se mi stalo následující: najednou po stehnech teče taková trochu bílá voda. Nemám žádnou infekci, nic mě nepálí a nebolí. Jen klasika večer když lehnu tak posluju. Není to hlen, je to bez zápachu, voda hustější konzistence. Sorry za ten nechutný popis. :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

58662
19.7.13 09:17

Silnější výtok je na konci normální. Jinak si dej obyč vložku, až to „vyteče“, můžeš s tím zajít do porodky, udělají jednoduchý test, jestli to není plodová voda :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
829
19.7.13 10:30

No, nevím, výtok až na stehnech :think: Radši vezmi tu obyč vložku a upaluj do porodky. Bála bych se, jestli to není plodovka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.7.13 10:46

Mne to tak dela uz nekolik tydnu (jsem 35+6), kdyz si vecer davam cipek, tak to pak tece jeste vic. Myslim, ze je to normalni :-) nekdy je toho vic, jindy nic. Rekla bych, ze se tim telo cisti. Dr mi rikala, ze kazde telo je jine a i ten vytok byva jiny - i mnozstvim, hlavne kdyz to nezapacha jak pri zanetu. ja mam ph pokazde ok. zkus to zminit priste u dr :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.7.13 11:01

Mam porodku 40 km. Tak pokud se to nezhorsi vydrzim do pondelni kontroly u Dr. Spis je to ale blbe..chtela jsem na nakup a nechci byt v bille za pocuranka :-)))

• Nahlásit
  • Citovat
29442
19.7.13 11:11

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama