Zvláštní výtok po vysazení HA

Anonymní
15.12.19 21:35

Zvláštní výtok po vysazení HA

Dobrý den. Mám takový hodně intimní dotaz. Přibližně před 3 týdny jsem vysadila hormonální antikoncepci. Celou dobu bylo vše v pořádku, ale dnes jsem měla velmi zvláštní výtok. Omlouvám se za podrobný popis, ale mě konzistentci jako želatina a byl velmi tuhý. Odpoledne měl takovou opravdu malinko nažloutlou barvu a později toho dne měl takovou mírně hnědou barvu. Přemýšlím, jestli to nemohla být krev. Žádné jiné příznaky nějaké nemoci nebo něčeho podobného nemám. Nevíte některá, co by to mohlo být? Není možné, že bych mohla být třeba těhotná (s přítelem jsme měli po vysazení už několikrát pohlavní styk) nebo že bych mohla mít nějakou infekci? Nebo je to po vysazení HA normální?
Moc děkuji za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

124
15.12.19 21:46

Nemůže se ti blížit MS? Mi se výtok měnil před začátkem..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.12.19 22:01

@Sallema Většinou před MS žádný výtok nemám a když ano, tak je světlý a žádné stopy krve v něm nejsou. MS bych měla mít přibližně za týden, ale protože jsem vysadila antikoncepci, tak si nejsem jistá, jestli ji dostanu.

• Nahlásit
  • Citovat
124
15.12.19 22:21

Anonymní: ono po vysazení HS já naštěstí MS dostala přesně jako hodinky, ale někomu přijde dříve někomu později.. Tak těhotenství stejně by se dalo zjistit až jak je MS zpozdena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.12.19 22:29

@Sallema Uvidím, jestli to budu mít přesně tak, jak bych měla, nebo se mi to rozhodí. Každopádně těhotenství se bojím nejvíc. I když je tu malá pravděpodobnost, tak z toho mám strach. Ale hledala jsem to na netu a podle těch informací zatím žádné příznaky nemám.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama