Zvláštní vztah s novým přítelem

Anonymní
27.4.21 08:51

Zvláštní vztah s novým přítelem

Zdravím, mám nově přítele. Nejsme spolu moc dlouho.. cca 3 měsíce.
Nejdříve jsem z toho měla fajn pocit, ale nyní mě to trosku přešlo.. bydlí sám, jezdím k nemu třeba na 4 dny v kuse a pak jedu domu. Za celou dobu vztahu jsem od nej dostala jednu kytku na prvním rande.. sex není také moc často, ale mě o to ve vztahu až tak nejde, to vezmi čert..
spis mě jako přijde, ze se ani moc netěší, ze třeba prijedu.. příklad. Ptám se ho, jestli mám přijet třeba v sobotu a on mi řekne, ze je v sobotu pryč dopoledne a ze neví kdy se vrátí.. ať prijedu kdy chci ten den, ze klíče mám a mužů tu být..
a ze si tu klidně mužů najít kamarádky, ze není typ co by žárlil.. a když tedy prijedu, tak mi řekne, ze se těšil a ze jsem konečně tady..
Také jsme spolu za celou dobu nikde nebyli krom jedné procházky (ano já vím.. corona), ale vždy se dá něco vymyslet, cokoliv.. klidně zase ta prochazka. Spis jsme byli jen doma a koukali na telku. Já bych něco moc rada podnikla, on to také tvrdil a nikdy z toho nic nebylo..
nechci na nej moc tlačit :oops: ale on mi přijde, ze je vážně spokojený takhle.. plánuje, jak navstivime moje rodice a jeho a tak..
Já vím, ze nejsme děti, ze jsme každý svobodný.. ale takhle si to představují po par letech vztahu, ze každý bude ten den jinde. Myslim, ze teď bychom ten čas měli trávit více spolu.. něco podnikat a tak.
Nebo Vám to takhle přijde ok a já chci od toho vztahu moc? 8o je mi z toho docela smutno a potřebovala jsem se vypovídat a slyšet pohled ostatních. Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2240
27.4.21 08:55

Ja muzu jen obecne rict, ze kdyz se mi po trech mesicich vztahu neco, cokoli, tak nejak nepozdavalo, tak to nemelo dlouheho trvani..dokonce bych rekla, ze ty tri mesice byly takove „zlomove“…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.21 08:57
@Melodie91 píše:
Ja muzu jen obecne rict, ze kdyz se mi po trech mesicich vztahu neco, cokoli, tak nejak nepozdavalo, tak to nemelo dlouheho trvani..dokonce bych rekla, ze ty tri mesice byly takove „zlomove“…

Chápu.. když on je strašně hodný. Já predtim měla psychopata, co zarlil, musela jsem byt furt pod dohledem a tak.. tohle je úplný opak :nevim:
Možná na to nejsem zvykla :)

• Citovat
  • Nahlásit
2232
27.4.21 09:20

To nezní jako zdravý vztah, který trvá pouze 3 měsíce. Moc šancí bych tomu nedávala. Kolik vám je let?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
412
27.4.21 09:21
@Anonymní píše:
Chápu.. když on je strašně hodný. Já predtim měla psychopata, co zarlil, musela jsem byt furt pod dohledem a tak.. tohle je úplný opak :nevim:
Možná na to nejsem zvykla :)

Asi tak :-)
Mně to přijde v pohodě, dokonce má k tobě takovou důvěru, že ti dal klíče?
Co by mi vadilo, to nicnepodnikání a sezení u televize. Je to tak, že ty něco vymyslíš, navrhneš, on to skrečuje a sedí doma, nebo čekáš, jestli a co navrhne a vymyslí on?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
27.4.21 09:45

Promluvit si s ním, co tě trápí?? Nemyslím si, že chceš moc. Ale když se ti něco nelíbí nebo nepozdává, musíš mu to říct. A ne čekat, co on. On ti do hlavy nevidí. Otevřeně si s ním o tom promluv a navrhni, co by jste spolu mohli podniknout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
955
27.4.21 09:45

Když bačkoráka nevyzuje z bačkor ani nová známost, pak už to rozhodně lepší nebude, ledaže byste si je nazula také.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1390
27.4.21 09:48

Nez zacnes nějaký vztah, popremyslej, jak chces zit, jake mas zajmy, jaky protejsek si k sobě predstavujes. S tímhle jsi, abys nebyla sama, a ze po Tobe nerve. Hm. A něco dalsiho, cim obohacuje Tvuj život?
Ne, fakt není ok, když jste spolu za 3 měsíce nic nepodnikli, poradne spolu nespite a je mu jedno, jestli prijedes…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.21 09:51
@Lil Kitkatt píše:
To nezní jako zdravý vztah, který trvá pouze 3 měsíce. Moc šancí bych tomu nedávala. Kolik vám je let?

Mě je 23 a jemu 30 a má syna.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.21 10:04
@Shak píše:
Promluvit si s ním, co tě trápí?? Nemyslím si, že chceš moc. Ale když se ti něco nelíbí nebo nepozdává, musíš mu to říct. A ne čekat, co on. On ti do hlavy nevidí. Otevřeně si s ním o tom promluv a navrhni, co by jste spolu mohli podniknout.

Ano, asi mi nic jiného nezbývá..
jen jsem vždycky v předchozím vztahu presvedcovana, ze já jsem ta špatná a ze proste nemám pravdu. Takže ani nevím co je správně a co ne.. jestli chci moc nebo málo

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.21 10:07
@Karamba2020 píše:
Asi tak :-)
Mně to přijde v pohodě, dokonce má k tobě takovou důvěru, že ti dal klíče?
Co by mi vadilo, to nicnepodnikání a sezení u televize. Je to tak, že ty něco vymyslíš, navrhneš, on to skrečuje a sedí doma, nebo čekáš, jestli a co navrhne a vymyslí on?

Nenavrhnu mu to úplně jako třeba přesné místo kam chci jet. Spis jako ze bychom něco mohli podniknout a čekám až se k tomu vyjádří..

• Citovat
  • Nahlásit
6091
27.4.21 10:09
@Anonymní píše:
Mě je 23 a jemu 30 a má syna.

V tomhle věku, nemusíš být ve vztahu o kterém máš pochybnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
412
27.4.21 10:14
@Anonymní píše:
Nenavrhnu mu to úplně jako třeba přesné místo kam chci jet.Spis jako ze bychom něco mohli podniknout a čekám až se k tomu vyjádří..

Chyba. Nemůžeš mu říkat, že „někdy bychom spolu někam mohli jet“, ale „v neděli pojedem na Konopiště, jo?“ Třeba se mu to jenom nechce vymýšlet, nebo neví, co bys ráda, takže prostě musíš být konkrétnější.
Nějaké závěry bych dělala až ve chvíli, kdy by mu moje návrhy nepřišly vhod, sám by nenavrhnul nějakou alternativu a zůstal by radši na kanapi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.21 10:15
@Karamba2020 píše:
Chyba. Nemůžeš mu říkat, že „někdy bychom spolu někam mohli jet“, ale „v neděli pojedem na Konopiště, jo?“ Třeba se mu to jenom nechce vymýšlet, nebo neví, co bys ráda, takže prostě musíš být konkrétnější.
Nějaké závěry bych dělala až ve chvíli, kdy by mu moje návrhy nepřišly vhod, sám by nenavrhnul nějakou alternativu a zůstal by radši na kanapi.

Fajn, děkuji za radu. Zkusím to a uvidime jak se bude tvářit :)

• Citovat
  • Nahlásit
26199
27.4.21 10:42
@Anonymní píše:
Nenavrhnu mu to úplně jako třeba přesné místo kam chci jet. Spis jako ze bychom něco mohli podniknout a čekám až se k tomu vyjádří..

A on ti odpoví mohli ;) asi není plánovací typ, tak budeš muset něco vymyslet sama. Můj muž je stejný, když neřeknu jedeme a kam tak sám toho moc nevymyslí. Zkus trošku převzít iniciativu a uvidíš. Protože u někoho se akce prostě nedočkáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat