Zvláštní vztah s partnerem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.14 21:43
zvláštní vztah s partnerem

Ahoj, právě prožívám zvláštní způsob vztahu, jsem z toho strašně zmatená, tak by mě zajímalo, jestli někdo máte podobnou zkušenost, co si o tom myslíte??
Mám pár měsíců partnera, jsem rozvedená s dětmi, on svobodný. Máme se rádi, dokonce si myslím, že se i milujeme, občas to z nás v závanu citů vypadne..randíme spolu, píšeme si pořád, trávíme spolu čas, večery u tv, častý sex, nežijeme spolu, ale vidíme se denně teméř, často i přes noc..ale jakmile to začne zavánět závažností, začneme řešit praktické denní povinnosti, tak se nám ten vztah oběma přestává líbit..sama to nechápu, já jsem takto spokojená, tento vztah mi vyhovuje, možná je to tím, že si chci po 11ti letech společného žití s manželem zase užívat a dát si oddych od každodenních starostí. ale přijde mi nepřirozené, že by žena s někým byla a nepředstavovala si takovou budoucnost..Je možné, že se to někdy změní, nebo nejsme ti praví pro sebe??Proč to takhle cítím??

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.14 21:45

Není to nic neobvyklého. Moje babička má dvacet let přítele a i teď, po tolika letech, se bojí sdílet s ním společnou budoucnost. Stále spolu jen randí :D Je jim sedmdesát…

Dadys
Echt Kelišová 8675 příspěvků 07.11.14 21:47

Já ze zkušenosti radit nemůžu, ale myslím, že pokud sis prožila s bývalým manželem zajetou rutinu plnou problémů a starostí, tak je to asi přirozené, podvědomě se tomu třeba bráníš. Nepřemýšlela bych moc nad tím, užívala si co teď máte a ono to časem vyplyne do vážnějšího vztahu přirozeně samo. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.14 21:49
@Anonymní píše:
Není to nic neobvyklého. Moje babička má dvacet let přítele a i teď, po tolika letech, se bojí sdílet s ním společnou budoucnost. Stále spolu jen randí :D Je jim sedmdesát…

tak to mě pobavilo :lol: ale tak babička je přece jen o několik desítek let starší jak my :)
já jsem to nikdy nezažila, měla jsem jen 1 vážný vztah a pak manželství..partner 2 vážnější vztahy, ale je mladší o trochu než já..já myslela, že vztahy buď musí být vážné a se vším všudy, nebo nic :roll: :)
zakladatelka

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33595 příspěvků 07.11.14 21:50

S partnerem si musíte ujasnit priority. Některé ženy to mají nastaveno tak, že novému partnerovi obětují vše, mají s ním nové děti. Mám naopak v okolí známou, která to měla nastavené podobně jako vy, natrefila na úžasného muže, ale dopředu věděla, že vztah skončí na otázce společného soužití a dítěte.

katty89
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 07.11.14 21:55

Já ti napíšu svou zkušenost: nikdy mě v žádném vztahu nebavil ten každodenní stereotyp, řešení, kdo nakoupí, uvaří, vypere. Neskutečně mě to obtěžovalo. Až s manželem se to otočilo, s ním jsou pro mě fajn i denní rutinní povinnosti. S těmi předchozími jsem se jen bavila, žít mi s nimi nešlo.

kuliočko
Nováček 8 příspěvků 07.11.14 22:13

Zatím jsem se do žádné diskuze ještě nepřidala, ale teď mi to nedá ;) Nebude to opravdu asi nic neobvyklého. Má teta to takto má už několik let. Z nepodařeného manželství dvě děti, pak si našla přítele, s nímž má dceru, které je dnes již 19 let. Na čas se ale s přítelem rozešli a po nějaké době se dali opět dohromady. Dnes to mají tak, že si každý žije ve svém bytě. Jezdí spolu k příbuzným, na dovolený,.. Jsou partneři, ale „strejda“ má stále svou garsonku a ještě v jiném městě. Nikdy jsem se s ní o tom nebavila, tak nevím, jestli to chtějí takhle praktikovat napořád a nebo jestli třeba zase někdy budou bydlet spolu..

Lady4
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 07.11.14 22:16

Výhodu máš v tom, že netikají žádné biologické hodiny, budeš dle příspěvku nezávislá a sobětačná žena. Ruku na srdce-takových žen co nejvíce nebo co by za to mnoho žen dalo. Nezávislá žena-nezávislý vztah. Cítila bych to stejně jako ty. S partnerem si promluv o tom, co od sebe vzájemně očekáváte.

333lucie
Kecalka 195 příspěvků 09.11.14 15:45

Jestli se znáte pár měsíců, tak bych to vůbec neřešila, jestli je vám spolu hezky, to je hlavní.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.15 20:40

Ahoj, chtěla bych poradit, možná jen nezávisle zhodnotit, prostě číst Váš názor.
Jde o vztah mezi mnou a mým přítelem. Jsme spolu krátce, teprve půl roku, ale už teď mám pocit, že to asi hodně rychle skončí. I když bych si přála pravý opak. Základem toho, až nevyhovujícího vztahu bude už jen věkový rozdíl 15ti let. I přesto se máme moc rádi. Jenže. Setkáváme se tak jednou týdně (víckrát se nám to nějak nedaří, ani jeden nestíháme). A nebudu si nic nalhávat, moc toho nenamluvíme, vždycky skončíme v posteli. Sex mezi náma funguje báječně, dost si v něm rozumíme, tuleníčko nám vydrží x-hodin. :hug: Pak už jsme ale oba vyčerpaní, usneme a pak nastává návrat k všedním povinnostem. A za celý týden si napíšeme sotva pár vět. Já bych třeba ráda, ale přítel na to není vůbec, přiznal, že je to kámen úrazu každého vztahu, který měl. Prostě nenapíše, nezavolá, neřekne, že mu chybíte, téměř neřekne ani, že mu na Vás záleží, má Vás rád. Prostě nic. I když to tak třeba cítí. Kolikrát si přijdu, že mě má jen na sex. :oops: Prostě trpím pocitem, že ho jinak nezajímám, že mu nechybím. Až mě to samotnou štve. A nevím si rady, jak se toho zbavit, jak si na to zvyknout nebo jak se k tomu postavit :nevim: Má mě rád, to vím. Ale chybí mi jako člověk. Už je to mezi námi téměř jen o tom sexu a mě to fakt trápí :nevim: :zed:

jjelena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.15 20:45

Promin, ale podle mě jsi jen milenka. Nevím, kolik vám je, ale pokud je mu už kolem 35 a víc, myslím, že se vázat nechce, už bude zvyklý na svý pohodlí, sex má pravidelně a bez závazků a omezování sebe sama. Pro mě nic zajímavýho ani perspektivního :nevim:

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33595 příspěvků 04.03.15 20:45

Tak nějak si představuji manželství po X letech, teda s rozdílem, že v manželství to není jen o vyprášení pytlíku :nevim:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 17672 příspěvků 04.03.15 20:45

Je na tebe starý. Ono to není tak v letech, jako na způsobu chování. Někdo je mladý až do důchodu, někdo je starý ve třiceti. Už ho ty blbinky kolem vztahu neberou. Ale to neznamená, že by to muselo špatně dopadnout. Dokud spolu nebudete trávit více času, nepoznáš jak on to má.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.15 20:49

No a to my jsme spolu teprve půl roku :nevim: Prostě mi to nepřijde úplně normální, myslím, že by to mělo fungovat. Já bych strašně ráda tolerovala tuhle jeho stránku povahy, kdyby to bylo jen tím. Jenže mě to ubíjí. Jsem asi divná, ale potřebuju taky toho parťáka. Kolikrát mi řekne, že nemá potřebu si psát když není o čem. Že mi neodepsal na zprávu, protože nevěděl, co na to napsat, nebo k tomu neměl co říct. A já si přijdu jako hysterka, že mi přijde špatně, že celé dva dny se neozve a přijde mu to naprosto v pořádku. Nejsem si jistá, jestli se v takovém (ne)vztahu dá vůbec delší dobu žít. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.15 20:52
@Kobliha51 píše:
Je na tebe starý. Ono to není tak v letech, jako na způsobu chování. Někdo je mladý až do důchodu, někdo je starý ve třiceti. Už ho ty blbinky kolem vztahu neberou. Ale to neznamená, že by to muselo špatně dopadnout. Dokud spolu nebudete trávit více času, nepoznáš jak on to má.

Když by ho blbinky kolem vztahu nebavily, co tedy od toho můžu čekat? Ještě něco víc než sex? Nechci to vzdávat. Řekli jsme si tohle narovinu. Ale na to mi řekl, že je zvyklý být sám a nepotřebuje s někým komunikovat, když není o čem. :|

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde bere Tereza make-up? Nosí jí ho bláznivý právník, co Češku požádal o ruku

Češka Tereza Hlůšková (22) u pákistánského soudu připomínala spíše filmovou... číst dále >

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >