Zvláštní zbarvení kůže

20
11.4.21 19:25

Zvláštní zbarvení kůže

Hezký večer, nevíte o co by se mohlo jednat. Mám toto zbarveni kůže v horní části zad od soboty a nemizí. Není plastické, nesvědí, nebolí. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7917
11.4.21 19:48

Může to být možná špatná funkce jater… Zažíváni máš v pořádku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
11.4.21 19:53
@pannda píše:
Může to být možná špatná funkce jater… Zažíváni máš v pořádku?

No právě že mám problém s trávením tučnějšich a sladkých jídel. Vadí mi i mléčné výrobky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7917
11.4.21 19:57

Žluté bělmo, jiné fleky na kůži, únava či bolest v oblasti jater nebo žlučníku nemáš? Zřejmě bych vzala sebou moč a zašla k lékaři..s játry není radno zahrávat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
11.4.21 20:03
@pannda píše: Žluté bělmo, jiné fleky na kůži, únava či bolest v oblasti jater nebo žlučníku nemáš? Zřejmě bych vzala sebou moč a zašla k lékaři..s játry není radno zahrávat

Díky žluté bělmo nemám, ani jiné dalši skvrny. Občas mě ale bolí pod posledním žebrem na levé straně jakoby v boku. Unavená nějak zvlášt nejsem. Beru léky na tachykardii a v roce 2019 jsem prodělala boreliozu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
11.4.21 20:09

Může to být kožní plíseň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7917
11.4.21 20:12
@Alishia29 píše:
Díky žluté bělmo nemám, ani jiné dalši skvrny. Občas mě ale bolí pod posledním žebrem na levé straně jakoby v boku. Unavená nějak zvlášt nejsem. Beru léky na tachykardii a v roce 2019 jsem prodělala boreliozu

Bolí pod posledním žebrem…ano, játra. Řešit co nejdříve s lékařem, měla by ti vzít i krev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
11.4.21 20:13
@pannda píše:
Bolí pod posledním žebrem…ano, játra. Řešit co nejdříve s lékařem, měla by ti vzít i krev.

Diky ale játra jsou vpravo nebo se pletu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10630
11.4.21 20:22

@Alishia29 játra jsou po celé šířce pod žebry, můžou bolet na obou stranách. Já teď byla na sonu jater a kontroluje oba boky až skoro na záda. Upaluj k lékaři

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat