Zvláštní zdravotní potíže

Anonymní
22.1.21 08:17

Zvláštní zdravotní potíže

Je mi pod 40 let, t. č. po radioterapii zhoubného onemocnění prsu, půl roku v uměle vyvolaném přechodu, dále na substituční terapii hormonem štítné žlázy, celoživotně nízký tlak. Mám zvláštní zdravotní potíže a už jsem z toho na nervy.. Motání hlavy, pocit horka směřující od středu těla ven s jemným tlakem na konečník. Slabá nevolnost, celková slabost, bušení srdce. Tento stav trvá do minuty a opakuje se stále dokola. Budí mě i ze spaní. Při usínání mám někdy silnější závratě s nystagmem, ale bez návalu horka. Klasické návaly z přechodu mívám taky, ale tohle je jiné. Vyšetření srdce prý v pořádku, byl holter a echo, ale v ten den potíže nebyly. Docházím na psychoterapii, protože jak už to trvá dlouho, vypěstovala jsem si panickou poruchu. Ale tohle není stejné, paniku dokážu ovládnout a kompenzovat. Když jsem tohle řekla na kardiu, tak na to svalili všechny potíže a uzavřeli to, že jsem zdravá. Dneska zrovna mě to vzbudilo a jsem sama s pětiletým dysfatikem, takže mám samozřejmě bobky, že sebou švihnu a on mi pomoc nezavolá.

Nenapadá někoho, proč se mi tohle děje?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13484
22.1.21 08:27
:hug:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20453
22.1.21 08:30

Může to bát od štítný :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17659
22.1.21 08:37

Nejsem lékař a vždy radím zajít k odborníkovi, ale ty samé potíže měla kolegyně v bývalé práci. Byla to štítná žláza.
Jak říkám, zajdi k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15536
22.1.21 08:39

Jsi v péči nějakého endokrinologa? Podle toho co píšeš tak to vypadá, že by to chtělo aby se někdo dlouze zamyslel nad všemi tvými léky a pošteloval to.

Příspěvek upraven 22.01.21 v 09:47

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.21 08:45

Nefunkční štítnou žlázu mi zjistili v listopadu, takže ty léky ještě pořád ladíme, ale dávku co mám teď, už mám víc jak měsíc a ty potíže se objevují jen některé dny, teď asi po třech týdnech. Kéž by to bylo jen to, mě už napadají i katastrofické scénáře s metastazami na mozku :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
20453
22.1.21 08:50
@Anonymní píše:
Nefunkční štítnou žlázu mi zjistili v listopadu, takže ty léky ještě pořád ladíme, ale dávku co mám teď, už mám víc jak měsíc a ty potíže se objevují jen některé dny, teď asi po třech týdnech. Kéž by to bylo jen to, mě už napadají i katastrofické scénáře s metastazami na mozku :roll:

tohle dělá štítná i dyž budeš mít léky o. k. tak se to občas objeví

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
716
22.1.21 08:56

Kdy jsi byla na vysetreni na gynekologii? Ja tyhle stavy mela od vajecniku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.21 10:08
@majdalenka20 píše:
Kdy jsi byla na vysetreni na gynekologii? Ja tyhle stavy mela od vajecniku.

Vaječníky mám mimo provoz (mám je, ale jsou uspané).

@ka2ka píše:
tohle dělá štítná i dyž budeš mít léky o. k. tak se to občas objeví

Fakt? Já myslela, že když mám léky, je to jako kdyby štítka byla normální 8o

• Citovat
  • Nahlásit
20453
22.1.21 10:27
@Anonymní píše:
Fakt? Já myslela, že když mám léky, je to jako kdyby štítka byla normální 8o

no to je oblíbená řeč všech mudr, štítnou nemám skoro osm let čtyři roky ladili léky a stejně mi bývá dost zle, a nefunguju ani zpoloviny jako dřív ani psychicky ani fyzikcy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.21 10:38
@ka2ka píše:
no to je oblíbená řeč všech mudr, štítnou nemám skoro osm let čtyři roky ladili léky a stejně mi bývá dost zle, a nefunguju ani zpoloviny jako dřív ani psychicky ani fyzikcy

Achjo :( A to se ti děje to samé co mě?

• Citovat
  • Nahlásit
20453
22.1.21 10:49
@Anonymní píše:
Achjo :( A to se ti děje to samé co mě?

taky a k tomu spousta dalších věcí, i když podle mudr jsem kompenzovaná :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.21 15:26
@ka2ka píše:
taky a k tomu spousta dalších věcí, i když podle mudr jsem kompenzovaná :nevim:

To by mě v životě nenapadlo, že taková „blbost“ dokáže nadělat takovou neplechu. Od té doby, co jsem onemocněla tím pitomým rakem, je to furt něco :?
Ještě mě napadá, jestli to nemůže natolik urychlovat metabolismus cukrů, že když jsem se večer málo najedla, ráno by mi bylo takhle blbě..

• Citovat
  • Nahlásit
20453
22.1.21 15:33
@Anonymní píše:
To by mě v životě nenapadlo, že taková „blbost“ dokáže nadělat takovou neplechu. Od té doby, co jsem onemocněla tím pitomým rakem, je to furt něco :?
Ještě mě napadá, jestli to nemůže natolik urychlovat metabolismus cukrů, že když jsem se večer málo najedla, ráno by mi bylo takhle blbě..

mě se to děje když sním moc jídla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20453
22.1.21 15:34
@Anonymní píše:
Ještě mě napadá, jestli to nemůže natolik urychlovat metabolismus cukrů, že když jsem se večer málo najedla, ráno by mi bylo takhle blbě..

něco si o štítný načti způsobuje toho spousty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat