Zvlhčovač vzduchu - moc sucho v bytě

332
25.12.19 16:27

Zvlhčovač vzduchu - moc sucho v bytě

Poraďte, prosím, opravdu dobrý zvlhčovač vzduchu do bytu, obývací pokoj má 3,5×6,5 metrů, vedle je ložnice 3,5×4,5 metrů, tak aby přístroj zvládal takovou rozlohu.

Začala mi v bytě rýma, po 3 letech v bytě, kdy bylo všechno v pořádku, najednou po vnější izolaci budovy (družstvem), a po rekonstrukci mého bytu mám od doby, co se ochladilo a topení jsou zapnutá, ucpaný nos. Je to psychicky náročné, pořád lapám po dechu!!!

Zvlhčovačů je spoustu, ale nemám žádné osobní zkušenosti, takže opravdu raďte, kdo ho máte doma a pomohl vám.

Děkuji xx

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

736
25.12.19 16:41

Máme tento:

https://www.proalergiky.cz/…-charly.html

Už několik let a naprostá spokojenost, hlavně je docela tichý. Dá se k němu přikoupit taková tyčinka, která udržuje čistotu vody…
Mají je např. v nemocnici v Příbrami, kde jsme leželi s laryngitidou a hodně nám pomáhá také doma. Vzduch z něj není protivně vlhký, jako když namočíte ručník, ale takový prostě příjemný… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
332
25.12.19 16:49

@Petája Jé, děkuji! Když je mají i v nemocnici, tak to bude dobrý přístroj! Mám radost :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
736
25.12.19 19:09
@AY87 píše:
@Petája Jé, děkuji! Když je mají i v nemocnici, tak to bude dobrý přístroj! Mám radost :kytka:

A myslím si, že je dobrý i poměr cena/kvalita…My jsme tedy ten první posílali na výměnu, protože hrčel nahlas, ale druhý je v pořádku a máme jej už 5 let. Je dost v provozu… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
332
25.12.19 19:41

@Petája opravdu děkuji za tip! :hug: :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
673
26.12.19 06:58

@Petája tak mi leželi v Příbrami v říjnu a tento tam neměli. U toho co tam měli mi vadilo, že bylo kolem něj mokro a to dost. Dostala jsem zvhcovac k vánocům a akorát testujeme druhou noc. Zatím super. Manzel a dítě spí v klidu. Uvidime co dál. U toho co jsme vybrali se mi líbí, že se tam dají dávat vonne oleje jo a nevím proč nezůstává okolo mokro.
https://www.eldum.cz/…_d79805.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
736
26.12.19 09:09
@mission84 píše:
@Petája tak mi leželi v Příbrami v říjnu a tento tam neměli. U toho co tam měli mi vadilo, že bylo kolem něj mokro a to dost. Dostala jsem zvhcovac k vánocům a akorát testujeme druhou noc. Zatím super. Manzel a dítě spí v klidu. Uvidime co dál. U toho co jsme vybrali se mi líbí, že se tam dají dávat vonne oleje jo a nevím proč nezůstává okolo mokro.
https://www.eldum.cz/…_d79805.html

My tam leželi několikrát a asi jsme měli štěstí, protože nám sestřička donesla vždycky tento :mrgreen:. Na vonné esence je taky, ale já to nepoužívám, kdysi jsem zkusila kapičku pomerančové esence a nemohla jsem si nějak zvyknout…
Určitě ještě napište jak jste spokojená s vánočním dárkem, kamarádka právě nad tím vašim uvažuje také, před pár dny mi ho ukazovala…díky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 10:23

Vonné svíčky

Dobrý den,
mám ho doma, máme tyto potíže, ale používám hodně i svíčky a je to znát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama