Zvlhčovač vzduchu = orosená okna?

24.1.20 09:38

zvlhčovač vzduchu = orosená okna?

Ahojte holky, pořídila jsem zvlhčovač vzduchu Sencor ale po první noci okna celá orosená, parapet mokrý jak to kape z oken, v pokoji mlha a to jsem měla jen na půl, ne vůbec naplno, a asi 6hodin. Je to normální??! Pořídila jsem ho na radu Dr., protože syn i já trpíme na věčně ucpaný nos, dutiny, syn i často kašle, přitom je jinak zdravý, mandle také nemá…Ale toto mě docela zarazilo, tak nevím jestli ho vracet…protože v ložnici máme pokoj jednou tak velký jak synův pokojíček, kde sem ho chtěla taky dávat, na střídačku, ale to by tam nebylo vidět asi vubec přes tu mlhu. Zkusím dnes dat na nejslabší výkon ale i tak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2882
24.1.20 09:49

Zacal bych tim, ze bych si poridil neco, cim tu vlhkost merit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22545
24.1.20 09:55
@Cenarius píše:
Zacal bych tim, ze bych si poridil neco, cim tu vlhkost merit.

Přesně tak.
A spíš vyšetření na alergologii.
Začít nos prolévat konvičkou - to může ovlivnit všechno - dutiny i kašel, který může být ze zadní rýmy. Na noc nakrájenou cibuli k posteli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49101
24.1.20 10:05

No a normálně tam máte vlhkost jakou? Ideál je tak mezi 40 (spíš 50) až 60, pod 40 už bych zvlhčovala, nad 60 by to bylo velmi kontraproduktivní a za chvíli byste bojovali s plísněma, což by dýchací potíže zrovna moc nezlepšilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 10:21

Na alergologii taky chodíme a já mám od mala alergii na pyl a syn jen na roztoče. Vlhkost nevím jakou máme, koupili jsme si přístroj ale nefungoval, tak zatím je v reklamaci…Cibuli jsme taky zkoušeli, nepomohlo. Nepomáhají ani žádné spreje a kapky do nosu, a Dr. vždy jen řekne že to má syn v dutinách. Na Orl taky nic nezjistil, tak už nevím a kámoška mi právě poradila ten zvlhčovač…@Aries6 - Konvička to je co, to neznám, ale do syna (necelých 5let) je problém dostat i obyč. sprej do nosu, to je vždy hrůza, nesnese pořádně nic :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22545
24.1.20 10:36

@optimistka85 Super věc to je. Najdi si na netu nosní konvička. Je to boj, s nejstarší to bylo děsný. Ale holky to zvládájí od cca 2,5 let ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama