Zvlhčovač vzduchu pro dítě s laryngitidou

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 23:07
Zvlhčovač vzduchu pro dítě s laryngitidou

Dobrý den,
jaký pořídit zvlhčovač vzduchu? Nebo stačí nechat sušit oblečení v místnosti ve které spí? Koukala sem, že existuje studená pára nebo teplá.. děkuji

Reakce:
Martassek
Kecalka 359 příspěvků 04.04.19 23:51

Strašně moc pomáhá na noc stříknout do nosu mořskou vodu a zvlhčit tak sliznice. U nás to byl doslova zázrak…

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 05.04.19 07:30

U nás postačuje aromadifuzér každou noc, při nemoci s olejíčkem pro lepší dýchání (většinou smrk, borovice, eucalyptus…), a na radiátor věšíme mokrý ručník. Mořská voda do nosu taky dost pomáhá. Aromadifuzér má dcera u sebe v pokoji a druhý máme my v ložnici, už bez toho nespíme :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 12:09

a kde se pak ty olejíčky kupují? @Lily Evans

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 05.04.19 12:57
@Anonymní píše:
a kde se pak ty olejíčky kupují? @Lily Evans

Buď online, nebo v drogerii (ale ty mívají malý výběr) nebo ve zdravých výživách mívají. Občas i menší obchůdky s věcma do bytu. Není problém je sehnat, já mám spíš problém nekupovat pořád další :)

Petája
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 07.04.19 02:14

Syn ma 5 let a odmalička máme tento - Lanaform CHARLY. Je fakt hodne tichy, jen tise sumi. Syn hodne trpěl na laryngitidy a mel ho i v nemocnici, proto jsme stejny poridili domu. Kdyz ma kasel, zapiname i ted a je to lepsi. Myslim, ze ted se zacal vyrabet i ve tvaru masinky. Za me zvlhcovac urcite ano…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 20:00

@Petája nemáte odkaz na něj? Děkuji moc

Petája
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 10.04.19 16:46

Zdejte si na Heurece Lanaform Charly a určitě vám vyjede, anebo mi napište SZ ;)

Váš příspěvek
Reklama