Reklama

Zvlhčovač vzduchu pro použití s aroma olejem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petrušačka
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 02.01.17 11:17
Zvlhčovač vzduchu pro použití s aroma olejem

Dobrý den maminky.
Vybírám zvlhčovač vzduchu… jsem ovšem poněkud zmatená - co se týče ne/používání aroma olejů. Do některých lze, do některých nikoliv… některé mají speciální „aroma nádržku“… :think: Blbý je, že u většiny těchto spotřebičů není tato informace viditelně označená - a musí se dohledávat, Někde ji nevidím vůbec.
Doporučí mi tu někdo zvlhčovač vzduchu, který má odzkoušený a přilévá do něj aroma oleje…? :think:
Děkuji!!

Reklama

Reakce:

Billi
Nadpozemská drbna 25814 příspěvků 02.01.17 11:19

Máme tento . Aromaolej se tam dá dát. Ale je teda v dětském designu.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama