Zvonili na mě policajti

Anonymní
19.9.20 19:01

Zvonili na mě policajti

Ve čtvrtek po 22:30 na me zvonili PČR. Viděla jsem je z okna. Celá podelana jsem neotevrela, už jsem i byla v posteli. Celou noc jsem byla vystresovana. Druhy den rano znovu a co? Vezli mi ztracenou obcanku :lol: (nevěděla jsem, ze jsem ji ztratila) no dobre, ale v noci? :D co si o tom myslíte?

Příspěvek upraven 19.09.20 v 19:04

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2155
19.9.20 19:04
@Anonymní píše:
Ve čtvrtek po 22:30 na me zvonili PČR. Viděla jsem je z okna. Celá podelana jsem neotevrela, už jsem i byla v posteli. Celou noc jsem byla vystresovana. Druhy den rano znovu a co? Vezli mi ztracenou obcanku :lol: (nevěděla jsem, ze jsem ji ztratila) no dobre, ale v noci? :D Ale hoši :P co si o tom myslíte?

Mnohem horší mi přijde, že ani nevíš, že si ztratila doklady. Že ti to přivezli v noci je asi vopruz, ale chápu. Nemůžou vědět, kdy jí budeš potřebovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tinina
19.9.20 19:05
@Kockazvysocan píše:
Mnohem horší mi přijde, že ani nevíš, že si ztratila doklady. Že ti to přivezli v noci je asi vopruz, ale chápu. Nemůžou vědět, kdy jí budeš potřebovat.

Vypadla mi v obchode u pokladny prý, tak to je asi normální ze jsem to nevedela

• Citovat
  • Nahlásit
1052
19.9.20 19:06

Já nechápu, proč jsi neotevrela. Mohlo přece jít o něco závažného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1254
19.9.20 19:06

Asi nemeli zrovna do ceho pichnout. Jako neotevrit policajtum, proc? :roll: Me by teda zajimalo, co je ke mne privadi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3501
19.9.20 19:08

To je hezké od nich, tu večerní hodinu si mohli odpustit, ale jinak bych byla nadšená. Ztracené doklady jsou opruz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.20 19:11

Asi jsem se jim líbila a měli jiný záměr :P

• Citovat
  • Nahlásit
1052
19.9.20 19:12

Další troll.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13966
19.9.20 19:13

:roll: trotle. a ještě blbej. Nechápu, proč jsi jim neotevřela. Taky ti mohli jet oznámit nehodu někoho blízkýho či jiný pr-ser.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3501
19.9.20 19:13
@Anonymní píše:
Asi jsem se jim líbila a měli jiný záměr :P

Jako ze na to musi jezdit v nici a ve vetsim poctu? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.20 19:15
@Elishka1 píše:
Jako ze na to musi jezdit v nici a ve vetsim poctu? 8o

Ne asi. Standartne obcanka nerozvazi a už vůbec ne skoro ve 23h

• Citovat
  • Nahlásit
1052
19.9.20 19:17
@Anonymní píše:
Ne asi. Standartne obcanka nerozvazi a už vůbec ne skoro ve 23h

Aha. Tak se do tebe zamilovali hned, jak tě viděli na té sexy fotce na občance. A co my s tím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.20 19:17
@debra.morgan píše: :roll: trotle. a ještě blbej. Nechápu, proč jsi jim neotevřela. Taky ti mohli jet oznámit nehodu někoho blízkýho či jiný pr-ser.

Ale nesl, o o tom je tema trotle pohoršeny?

• Citovat
  • Nahlásit
1210
19.9.20 19:19

Ale no, racionální to samozřejmě není, ale kdyby na mě zvonili takhle večer policajti, byla bych podelana až za ušima a možná bych jim v hrůze též neotevrela, ač bych se za to pak styděla :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.20 19:20
@Platanka píše:
Ale no, racionální to samozřejmě není, ale kdyby na mě zvonili takhle večer policajti, byla bych podelana až za ušima a možná bych jim v hrůze též neotevrela, ač bych se za to pak styděla :lol:

Přesně :D celou noc jsem byla vystresovana

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama