Zvracení a bolest břicha

47
27.8.20 11:47

Zvracení a bolest břicha

Dobrý den,
Obracím se na Vás s prosbou o radu.
Celou noc a dnešní den zvracim. Nedokážu už ani spočítat kolikrát to bylo, ale nutkání zvracet a už ani není co, mám neustále. Mohu si za to sama nesprávným jídlem, které mi „nesedlo“ a teď trpím :)
Zkoušela jsem kapky iberogast, po lzickach pít colu, živočišné uhlí, piji bylinkové čaje, nic moc nezabírá a tak prosím vás zda mi můžete doporučit něco vámi odzkousené na zvracení a celkovou žaludeční nepohodu? Nebráním se ani nějakým „babskym radám“ :) předem mockrát děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19849
27.8.20 12:27

Smecta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10249
27.8.20 12:34

@Barca.sir Rekneme 24 hodin intenzivniho zvraceni je pri strevnich virozach (dle mych zkusenosti) porad v norme. Nelamala bych to pres koleno, zaludek se musi uklidnit. Cpat do nej na stridacku nevimkolik „vyzkousenych“ rad na strevni potize moc nepomuze ;). Bylinkove caje vubec. Detem pomaha prevarena (=zcela bez bublinek) ledove studena (z mrazaku tesne pred zmrznutim) kola, a opravdu po lzickach - jako ze treba 1-2 lzicky kazdych 10 minut. Dobry je pripadne hodne silny cerny caj s Glukopurem a spetkou soli, taktez ledove studeny. Nebo cucat kostky zmrazene koly, caje. Jinak klidovy rezim. Az zaludek prestane stavkovat, tak hned nevypit litr. :hug: :hug: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
491
27.8.20 14:44

Vem si tabletu kinedrylu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
482
27.8.20 17:36

Mně pomohl hořký čaj po lžičkách a třeba nastrouhaný banán, obojí po troškách. Vždy když jsem se víc napila, šlo to ven. Ale určitě nejdřív čaj a po nějaké době dostat něco málo do žaludku…Doktorka tenkrát vyhrožovala, že když to nepomůže, tak kapačka. Léky si nepamatuji, byla jsem děcko :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama