Zvracení a průjem z marihuany? (Fénixovy slzy)

2.2.21 10:26

Zvracení a průjem z marihuany? (Fénixovy slzy)

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat. Za jeden měsíc se mi 2× stalo, že jsem se probudila kolem páté ráno kvůli šílené nevolnosti a zbytek noci/rána jsem prozvracela a proprůjmovala v šílených křečích. Kdyz se mi to stalo poprvé, myslela jsem, ze je to kvuli tomu, že jsem snědla trochu starší polévku…ale nyní, kdyz se mi to stalo podruhé (v noci na dnešek), tak už jsem trochu nervózní. Přemýšlela jsem, oba dva večery jsem si před spaním dala Fenixovy slzy (vysoce procentni olej z konopí… V tomhle mém je jak hodně CBD, tak též THC)… Driv jsem to brala kazdy den.. trpím nespavostí… Ale nic mi to neudelalo… Ale je zase pravda, že kdyz jsem si to dávala teď před spaním, tak jednak, jsem ty kapky dlouho neměla, takže tělo odvyklo… Ale také jsem si dala trošku větší davku… né nejak moc… Cca 5 kapek… Myslíte, že by to mohlo být z toho?
Přemýšlím, že bych zašla za doktorem… Ale obvodaka mám v jinem městě, takze se tam dostanu az za delší dobu + je to celkem blbec, takze si ani nemyslim, ze by mi nejak poradil.
Také, nezávazně na trávě jsem předevčírem ráno měla silné křeče v břiše v oblasti podbřišku, hodně silné, ale po absolvování velké návštěvy toalety odešly. Nevim zdali to souvisí.
Případně děkuji za názor :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8920
2.2.21 10:58

Může to být i tím olejem, nehledě na to, z čeho je. Já si třeba nemohu dát s dětmi lžičku rybího tuku, protože mě to prožene, mám křeče a průjem (a stačí 1 čajová lžička) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16446
2.2.21 11:08

Fénixovy slzy jsou dost ošemetná záležitost, na kterou existují rozdílné názory - nicméně v každém případě, když už se berou, tedy v množství odpovídajícím zrnku rýže… což tedy rozhodně není 5 kapek.

Následky nadměrné dávky mohou být jakéhokoli typu, to už je individuální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.2.21 12:13

@BohunkaP no ja právě dřív též brala občas 5 kapek a nic mi to neprovedlo. Je tedy pravda, že jsem to brala postupně.. nejdříve dvě, po týdnu tři atd… Takže jsem možná svému tělu způsobila menší šok… Ale stejně..tak bujará reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat