Zvracení a teplota, mohl něco sníst? Otrávit se?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.1.22 22:32

Zvracení a teplota, mohl něco sníst? Otrávit se?

Ahoj, syn mi začal zvracet ve školce, volali mi ať si pro něj přijdu. Pak měl i vysokou teplotu. Nevím z čeho to může být.. napadlo mě jestli to nemůže mít nějakou otravu? Pořád někde něco strká do pusy :zed: baterky jsem všechny zkontrolovala a ty mám naštěstí všechny.. a zvracel tak divně jakoby hoodně natahoval a pak vyšli sliny nebo co to bylo.. a pak už zvracel víc. Nevím jestli nemám jít radši na pohotovost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2418
7.1.22 22:40

Já bych spíš uvažovala nad střevní chřipkou, než nad otravou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
201
7.1.22 22:53

Jeďte na pohotovost, může to být i covid tak alespoň uvidíte a nasadí vám nějakou léčbu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.22 22:53

@Lil Kitkatt tu měl před měsícem a teď to neměl kde chytit. Byl ve školce jeden den.

• Citovat
  • Nahlásit
7.1.22 23:00

My měli něco podobného, zvracení, že už neměli co a teploty večer 39.5 a jeli jsme na pohotovost a rotaviry, za 2 dny se přidal šílený průjem 😏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.1.22 23:02

Ale zvracení bylo třeba co 15minut a cokoliv vypil blinkal, dcera to samé, za pouhých 6 hodin doma byli oba děsně dehydratované 😔.. a nevím kde to chytli, do školky nechodí.. :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.22 23:06

@lenkatarantova on zvracel jen 3× myslím..

• Citovat
  • Nahlásit
7.1.22 23:15

Aha, tak to nevím, hlídala bych to..
My měli otravu práškem na bolest když dveří bylo 2 roky, myslím kodeinem, snědla toho víc, bylo to rychlostí blesku..
5* zvracela, malátná více, vysoký teploty, začínající selhání jater, nechci strašit, jen to co jsme měli my :).. určitě bude v pořádku 🎀 🎀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16756
8.1.22 02:01

Bliti a horecka je uplne normalni strevni viroza.
Horsi by bylo, kdyby se to nelepsilo, pridal se treba prujem, horecka po dni-dvou neklesla apod.

Dcera mela tri dny vysoke horecky a zeleny prujem a nasli ji salmonelu a rotaviry dohromady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.22 02:16

Měli jsme to teď doma taky všichni. Zvracení, horečka, průjem. S doktorkou jsme postup řešily jen po telefonu a říkala, ze přesně tohohle je teď neskutecne moc

• Citovat
  • Nahlásit
1061
8.1.22 06:18

Joo střevní chřipka…tou sme si teď všichni hezkyy prošli…já ji měla na silvestra…dcera o 3 dny později a teď si ji užívá plnými doušky chlap…ja i dcera v pohodě vpodstate jednodenní záležitost…on samozřejmě umírá už třetí den… :lol: Ale abych mu nekrivdila tak než se mu to spustilo byl na třetí dávce očkování, tak je mu o to víc blbě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat