Zvracení bez průjmu u dětí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
551
1.1.22 15:11

Zvracení bez průjmu u dětí

Ahoj,

Dcera 4r dnes od půlnoci do rána 3× zvracela. Od te doby ne, to už je asi 10hodin. Má chuť k jídlu a byla teď na velké a má i normální stolici, žádný prujem.. je to spis dietni chyba nebo se mam desit nějaké virové nemoci? Přijde mi zvláštní, ze nemá prujem.. jinak jsme jedli to stejně a nikomu nic není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
701
1.1.22 15:21

Může to být oboje. Jestli má hlad ať se určitě nají, aby ji zase nebylo zle od žaludku hlady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
551
1.1.22 15:22

@LucEm prave, ze ji. Ale myslela jsem, ze zvraceni třeba u rotaviru doprovází i prujem. Tak je mi to divne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.1.22 15:23

To je dost běžné i při gastrointestinální infekci, zkrátka chvíli trvá, než původce nemoci proběhne celým traktem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
551
1.1.22 15:29

@JanaDaR aha, první příznak měla už o půlnoci, tak jsem si říkala, ze už by to mělo být znát za 15h i na stolici..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4578
1.1.22 17:10

Synové když chytli nějakou „blicí virozu“, tak u toho nikdy průjem neměli.
Jestli má hlad něco jí dej, ale po trochách a dietního.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15622
1.1.22 17:13
@mesiah píše:
@LucEm prave, ze ji. Ale myslela jsem, ze zvraceni třeba u rotaviru doprovází i prujem. Tak je mi to divne.

Nejsou jenom rotaviry, žaludeční virozy teď probíhají, klidně jen zvracení, nic zvláštního..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1407
2.1.22 00:09

Dcera zrovna měla asi 14 dní před Vánocemi něco podobného - jeden den cca ve dvě ráno se vzbudila, že se jí chce zvracet (měla zvrací záchvat) a do oběda se cca 3 krát opakoval. Volala jsem do školy a učitelka říkala, že něco podobného měl spolužák dcery a ten skončil v nemocnici. Dcera k tomu byla bez teplot a bez jiných symptomů. Od oběda toho dne už byla v pohodě a vrátila se jí chuť k jídlu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat