Reklama

Zvracení bez teploty u 2,5letého dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Paprika.Cervena
Kecalka 137 příspěvků 12.04.18 21:07
Zvraceni bez teploty u 2,5 leteho ditete

Mam 2,5 lete dite, ktere predevcirem odpoledne zvracelo a do rana se to opakovalo 4×. Vcera uz dobre, az rano opet lehke zvraceni, pres den prujem (1× jen) a vecer opet zvraceni. Bez teplot, pije dost, jidla moc nebylo. Jedeme rano k detske doktorce, ale nemate zkusenost, co by to mohlo byt? Zda jen nesedlo treba nejake jidlo, nebo neco telo neprijalo (alergie, intolerance), nebo treba prehrati? Jinak nebyl problem, usmevave akcni ditko, prvni den tedy 4h spanek pres den, asi skrz oslabene telo…

Reklama

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3356 příspěvků 1 inzerát 12.04.18 21:08

Muze to byt viroza. Vic zjistí zitra dr

Lucciaaa
Echt Kelišová 7563 příspěvků 12.04.18 21:12

Dnes mam to same skoro s temer petiletou, priklanim to ke střevní chripce nebo ji nesedlo nejake jidlo.. v noci 5× a rano malinko 1×, jidlo pres den sotva pul rohliku a coly, ale na vecer uz si hrala..kdo vi co to muze bejt, ale prej radej strevni chripky.. s tim bych asi k doktorce nechodila, jen ji zavolala jak dlouho by to mělo trvat a kdyz to bude delší, tak az pak bych sla.. :kytka:

hapolda
Zasloužilá kecalka 936 příspěvků 12.04.18 21:40

O vikendu jsme si tim prosli i my s triletou. V patek vecer prvni zvraceni a posledni v sobotu v poledne. Zvracela celkem 11× 8o chce to dietu a opravdu striktne dodrzet. Kdyz si vezme neco co neni uplne dietni tak rika ze ji jeste brisko zaboli :(

Žena Vlk
Kecalka 478 příspěvků 12.04.18 22:58

Myslím, že střevní viróza, ten průběh je fakt hodně variabilní. Nedávno jsem konzultovala s pediatrem :) Když mé dítko blinkalo, také bylo bez teploty, po pár dnech naskočila horečka, ale to už mu „nic nebylo“. Zvládli jsme to v pohodě doma. S lékařem jsem konzultovala po telefonu, byli jsme připraveni ukázat se, ale nebylo potřeba.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama