Reklama

Zvracení, bolest bříška, konečníku a teplota

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 11.08.09 17:22
Zvracení, bolest bříška, konečníku a teplota

Prosím o radu pokud máte někdo podobnou zkušenost. Můj 14m syn včera odpoledne měl k svačině mix banán, broskev a kousek hrušky (syrovou hrušku měl poprvé). V podvečer se vykakal a vše bylo OK. Večer už nechtěl jíst, jen vypil 300 fenyklového čaje. Zhruba za hodinu jsem mu chtěla měřit teplotu rychloběžkou, ale vůbec si nenechal sáhnout na konečník a měl velké bolení břicha,pak se vyzvracel vše zvrátil. Mudra nám doporučila černý čaj a klid. Tak po lžičkách pil ten čaj a pak se mu udělalo líp a asi v 11 jsem mu dala paralenový čípek a pak spal od půl 12 do půl 7 jen s jednou přestávkou na pití asi ve 4h. (celkem vypil asi 200 slabého černého čaje s cukrem) Ráno to vypadalo OK, ale v 12 po dopoledním spaní měl 39, tak jsem dala panadol a ve 4 odpoledne měl 38, tak jsem dala nurofen. Na konečník si nenechá sáhnout, hned pláče. Takže měříme v podpaží. A teď ve 4 ho zase bralo bříško. Při oblíkání svíral pěstičky a málem plakal. Nevím, jestli má zaražený větry, nebo nemůže kakat z toho černýho čaje.
Jestli máte někdo nějakou podobnou zkušenost, napište a poraďte prosím. . My jsme navíc na venkově a tak pohotovost 40km.
Moc díky všem.

Reklama

Reakce:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 11.08.09 17:31

Já bych na pohotovost minimálně zavolala..

marin
Echt Kelišová 9105 příspěvků 11.08.09 17:50

Ta vysoká teplota k zaraženým větrům nesedí, to spíš bude náhoda s tou svačinou. Hlavně se do něj snaž dostat tekutiny za každou cenu, aby nebyl dehydratovaný. Může to být nějaká střevní infekce.

Amynka
Kelišová 6597 příspěvků 11.08.09 17:57

Teda, uháněj k doktorovi, tady ti moc rady nepomůžou, každý dítě je jiný. My jsme taky z vesnice a když měla jedna z dvojčátek 2 dny horečky, nakonec jsem stejně jela a skončili jsme v nemocnici.

Mava
Generální žvanilka 24819 příspěvků 11.08.09 18:49

šup na pohotovost…

my tam v sobotu taky jeli, po vysokých neklesajících horečkách.
Pediatři jsou fajn.

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 13.08.09 12:35

díky všem za reakce. Nakonec jsme jeli na pohotovost a byli z toho 2 dny ve špitálu. Diagnoza: nadmutí z hrušky v kombinaci se začínající virozou.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >