Zvracení, bolesti a píchání do spodku v těhotenství 40+0

22.7.19 21:13

Zvracení, bolesti a píchání do spodku v těhotenství 40+0

Dobrý večer, poraďte mi prosím. Jsem 40+0 a už 3 den mám bolesti v podbřišku (bolest jako menstruační), neustále píchání do spodku a už 4 dny mám zácpu. Dneska v večeři jsem měla polévku cesnecku a hned za hodinu jsem běžela zvracet což s tím jsem problémy v průběhu těhotenství neměla teď mi bolí žaludek, tak nevím jestli to nemám z ty polévky. Četla jsem na internetu že se může čistit organismus, tak ženy můžou zvracet, mít průjem což já mám zácpu ????????. Jestli neporadím do čtvrtka, tak tam mám jít a budou vyvolávat. Nevíte to jsou příznaky před porodní nebo mě opravdu nesedla ta polévka? Všem děkuji za odpověď ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
M-A
677
22.7.19 21:22

39+1 a vyblila sem obed, ale ja bliju cele tehotenstvi, vcera i prujem… hele predporodni to bude urcite, doufam max dva tydny :lol: ne sranda trochu, chtela jsem zakladat podobnou diskusi tak si rada prectu taky zkusenosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
22.7.19 21:24

Já zvracela 40+3 a v porodnici díky toho zjistili špatné ozvy miminka a byl akutní císař.. mě desilo zvracení v tak pokročilém tehu :) Ale to určitě nebude tvůj pripad :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.7.19 21:29

@Diana69 pořád mám pocit že potřebuji na velkou ale když tam jdu tak nic, nejde to :,( a mám tlaky v podbřišku, tak jsem zvědavá jestli už to je ono třeba v noci to přijde už je čas 😀 no a hrozně se toho bojím jsem prvorodicka, tak nevím jak to má bolet a co všechno může probíhat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
22.7.19 21:29

Zalezi jak mic byla cesnekova, me je z cesneku blbe i kdyz nejsem zrovna tehotna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.7.19 21:32
@Kaci89 píše:
Zalezi jak mic byla cesnekova, me je z cesneku blbe i kdyz nejsem zrovna tehotna

Byla docela silnější, tak nevím jestli to je třeba po ní, ale před tím jsem si ji taky dávala a nic nebylo a teď přišlo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.7.19 21:41

Ještě jsem zapomněla dodat, od večera mám silnější výtok bílé barvy nejdřív jsem si myslela že jsem se ucvrkla, ale ne, tak nevím jestli to taky není nějaký příznak že by už to mohlo přijít :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.7.19 22:00

@Anastasia1 může ti postupně odcházet hlenová zátka a porodiš :kytka: ja jsem to měla podobné a nakonec stejně to slo vyvolaným porodem ale v klidu není se čeho bát :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama