Zvracení celého obsahu žaludku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MaryJackie
Kecalka 241 příspěvků 10 inzerátů 28.03.19 15:35
Zvracení celého obsahu žaludku

Zdravím,
dnes je synovi téměř 6,5 měsíce. Včera večer komplet vyblil celou kaši, teď dostal přesnídávku, po přebalení (cca 30 minut po jídle) ji vyhodil celou ven. Ne najednou, celkem asi natřikrát, ale bez pauzy. Jinak už téměř nezvrací. Je to normál? Nebo to může být růstem zubů? Nebo se mám pídit dál?

Přečtěte si článek: Příčiny zvracení kojenců a co na něj pomáhá

Reakce:
Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 4120 příspěvků 28.03.19 15:37

@MaryJackie jak dlouho dostává příkrmy? Celá přesnídávka je docela hodně a to jsem začala s příkrmy ve čtyřech měsících. Dala bych menší porce.

MaryJackie
Kecalka 241 příspěvků 10 inzerátů 28.03.19 15:42

Začala jsem ve 4 měsících, už dlouho zvládá celou skleničku k obědu a již několik dnů má dopo i odpo celou přesnídávku (samozřejmě postupně navyšované dávky, nedala jsem mu ji hned celou). Doteď max. ublinknul při krknutí, jen včera vyhodil večer celou kaši a dnes tu přesnídávku, jinak nic.

stinga
Kelišová 5830 příspěvků 3 inzeráty 28.03.19 15:47

@MaryJackie a po mléku nezvrací?

MaryJackie
Kecalka 241 příspěvků 10 inzerátů 28.03.19 15:48

@stinga Občas menší šavle, byl celkově dost poblijón a teprve teď to ustupuje. Vždy zvracel po mléku a po příkrmech ne. Teď najednou tohle. Ani nevím, jestli to spolu může souviset.

stinga
Kelišová 5830 příspěvků 3 inzeráty 28.03.19 15:50

@MaryJackie ale teď , včera a dnes, jestli zvrací i mléko nebo jen ty hutnější potraviny?

MaryJackie
Kecalka 241 příspěvků 10 inzerátů 28.03.19 16:13

@stinga trochu jo, nic hroznyho. ale z dnesnich 3 prikrmu vyhodil jen ten posledni

stinga
Kelišová 5830 příspěvků 3 inzeráty 28.03.19 16:21

@MaryJackie tak to snad nebude nic vážného, zkus mu dát trošku dietu, míň příkrmů, třeba některý vynechat a nechat jen mléko

MaryJackie
Kecalka 241 příspěvků 10 inzerátů 28.03.19 16:22

@stinga Ok, zkusím, děkuju moc. Vynechám rovnou večerní kaši.

MaryJackie
Kecalka 241 příspěvků 10 inzerátů 29.03.19 09:26

Ještě mě napadá, jestli to nemohlo být tím, že doteď dostával přesnídávky od 4. měsíce (takže úplně hladké, sem tam namačkaný čerstvý banán), ale ta, co vyblil, tak byla od 6. měsíce a bylo to vlastně pyré.

Zoe1
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 07.04.19 14:09

Není možný, že by mu tam něco nesedlo? Mně takhle holka vyzvracela všechno, když jsem ji dala paradoxně mléko proti ublinkáváni, jsem si jistá, že tam je nějaká složka, která ji nesedí, protože jsem zkoušela od sunaru a další měsíc od nutrilonu a potom co vypila to mléko si ani nekrkla a asi za půl hodiny to celé vyzvracela, chudinka, už nikdy víc takový mliko nekoupím. Třeba je v té kaši něco, co mu nesedlo.

MaryJackie
Kecalka 241 příspěvků 10 inzerátů 07.04.19 15:41

@Zoe1 To mě pak taky napadlo, ale od té doby ji měl ještě několikrát (tu samou) a byl ok. Ale od toho zvracení se mu do pár dnů zvýšila teplota a měl zvracecí celý den, takže to byla asi nějaká předzvěst virózy.

Váš příspěvek
Reklama