Zvracení kojence po UM mléce

16
24.5.21 12:33

Zvracení kojence po Um mléce

Dobrý den, chci se zeptat zda má někdo podobnou zkušenost. Dceři je 6 měsíců, celou dobu byla na odsávaném mateřském mléce. Teď už ho mám málo tak jsem začala přikrmovat zeleninou atd. Ale když jsem zkusila dát UM, nutrilon, beba, nebo mléčná kaše Hipp, pokaždé začala cca hodinu po podání zvracet, byla bílá, oplocená, malátná, usínala. Pokaždé zvracela alespoň 2 hodiny, i když UM nebo kaše dostala třeba jen 5-10 ml. Máte někdo stejnou zkušenost? Nevím zda se jedná třeba o alergii na nějakou složku, nebo je to na ní moc těžké.. Děkuji za odpověď 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7323
24.5.21 12:37

A co na to doktorka? Jako mít malátne, bílé, pozvracene půl roční mimino, tak to řeším s lekarkou. Ublinkavani je normální, ale tohle určitě ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
24.5.21 12:48

U doktorky jsme od té doby nebyli, jsem objednaná až na zítra. Prvně mi začala zvracet v noci, celou dobu jsem jí hlídala, cca po 2 hodinách se jí udělalo lépe, usnula a pak když se probudila byla úplně v pořádku a zas normálně pila mateřské mléko. Zkusila jsem jinou značku a stalo se úplně to samé. Pak jsem koupila kaši od Hipp, 2 lžičky a stalo se úplně to samé. Takže už jí nic takového dávat nechci, ale problém je že mám málo mléka, malá má hlad a když jí dávám příkrmy a vodu, tak stejně má hlad a chce mléko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
24.5.21 12:52

Samozřejmě když se to stalo poprvé, měla jsem hrozný strach a chtěla jsem ject na pohotovost, ale pak se jí najednou udělalo dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64453
24.5.21 13:41

@Dannov to bych s ditkem jela hned.. Nečekala.. Jako já mám poblijouna, ale on je jinak v pohodě, i u hozeni šavle se směje.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
24.5.21 13:46

Jo malá taky hodně ublinkavá. Teď jí dávám jenom moje mléko a příkrmy, jen jsem se chtěla zeptat, jestli má někdo stejnou zkušenost a čím to může být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat