Zvracení krve v těhotenství - krvácí zub?

Anonymní
13.8.15 12:36

zvracení krve v těhotenství

Dobrý den.Jsem na začátku těhotenství 9+6tt. Už asi třikrát se mi stalo, že když se mi chce zvracet(nemám, ale co protože trpím extrémním nechutenstvím)a zvedá se mi žaludek a spíš vyplivnu jen sliny, než že bych skutečně zvracela. Vždy je tam trochu čerstvé rudě krve, opravdu pár teček. Když se to stalo poprvé dost mě to viděsilo, šáhla jsem si ale do díry v zubu, kterou tam mám a bohužel se s tím teď nic dělat nedá a krev byla i v zubu. Nebylo jí nikdy moc, ale vždy, když se tohle stane v zubu je trochu krve. Chvíli plivu krev ve slinách, pak to přejde a krev už není ani v zubu.Je možné, že jak se mi nadavuje, tak mi začne krvácet ten zub a proto je krev, pak ve slinách a nebo mám šupajdit k doktoru.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

32
13.8.15 12:38

Supajdi, ale k zubari. Jestli tam mas diru, tak se ti to bude kazit a infekce v tele je nebezpecna pro dite a ne pripadna injekce na umrtveni a zubar

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.8.15 12:43

@MartaG :Takže si také myslíš, že to bude ze zubu, jak říkám, ta krev je ve slinách a je jí trošičku a vždycky je krev i v díře v zubu.No mě bylo řečeno, že mi s tím teď v prvním trimestru nic neudělají, protože mám problémy se srážlivostí. Minulý rok mi trhali první zub a zkončila jsem v nemocnici.

• Nahlásit
  • Citovat
JayLee
13.8.15 12:46

Nepodcenuj to a zajed si co nejdříve k dr at se na to podiva cim to fakt je taky tipuju ze zubu a k zubarovi 8) a na tu infekci fakt bacha když jses tehule :pankac:

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
13.8.15 12:49

Ježiši, jsem fakt vystrašená…zrovna včera jsem byla v nemocnici na pohotovosti, protože trpím na extrémní nevolnosti.No a teď tam budu muset znovu, budu vypadat jak cvok achjo

• Nahlásit
  • Citovat
32
13.8.15 13:13

No, pokud mas silne nevolnosti a furt blinkas, tak mozna mas i podrazdeny zaludek a buh vi co jeste. Plus jestli mas i problemy se srazlivosti, gak zavolej doktorovi nebo si nekam sjet. Radsi bud histericka, nez neco podcenit:-) bude lip neboj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama