Zvracení, lehký průjem a zvýšena teplota. Roste zoubek?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikolaaaa1
Povídálka 12 příspěvků 22.12.18 11:21
Zvraceni, lehký prujem a zvýšena teplota. Roste zoubek?

Dobrý den, chci se zeptat syn 6 měsíců zvraci má prujem a zvýšenou teplotu u doktorky jsme byly, ta nám řekla jenom co podávat za léky a ze mám malého kontrolovat aby nedošlo k dehydrataci, malej je hroznej jedlík a teď si dá sotva 60-70ml mlicka za 2-3H malej není kojeny, tak se chci zeptat jestli to muže být ze zoubku nebo spis viróza. Děkuji :nevim:

Reakce:
Diana69
Kecalka 243 příspěvků 11 inzerátů 22.12.18 11:32

Myslím si,že to zuby můžou být :) hlavně hlídek,může to být i viróza.. teď toho řádí hodne

Nikolaaaa1
Povídálka 12 příspěvků 22.12.18 11:35

@Diana69 Děkuji za odpověď, ano hledáme. :*

Staworowski
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 1 inzerát 22.12.18 12:14

Můj 8m syn v pondělí zvracel a měl teplotu, celou noc proplakal, Průjem (řidší stolici má už dlouho). Ráno jsme jeli k doktorce a nic, už byl úplně ok. Takže na 99% zuby. Jinak to jídlo stejně, vůbec nechce pít UM a příkrm jen zobne 3-4 lžičky.

Nikolaaaa1
Povídálka 12 příspěvků 22.12.18 13:51

@Staworowski máme to samé tak doufám ze to budou ty zoubky, nerada bych aby sme byly na svátky nedejbuh v nemocnici. :,(

Staworowski
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 1 inzerát 22.12.18 16:49
@Nikolaaaa1 píše:
@Staworowski máme to samé tak doufám ze to budou ty zoubky, nerada bych aby sme byly na svátky nedejbuh v nemocnici. :,(

Jj taky jsem se bála jak zvracel. Nechtěl pak um ani cajik, tak už jsem nás viděla na kapackach. Ale do druhého dne ok. Jí teda málo pořád, ale aspoň něco, takže dobrý. Určo budete taky ok ;)
Krásné Svátky :srdce:

Nikolaaaa1
Povídálka 12 příspěvků 22.12.18 18:24

@Staworowski Tak se to zlepšilo ze dne na den trvalo to od středy od 5ti hodin, taky jsem nás tam už viděla ale dneska už jsem do něho dostala UM i cajicek, pozvracel se jenom ráno teď už ne a pokakanej byl 3×, ale spis mícháný vajíčka :) tak mám radost. Děkuji vám taky :*

Staworowski
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 1 inzerát 22.12.18 20:00

@Nikolaaaa1 tak teď jsem malého koupala a hádejte co jsem objevila v pusince :mrgreen: je tam! Tak už snad bude klid a u vás ať taky brzo vykoukne...... :palec:

Nikolaaaa1
Povídálka 12 příspěvků 23.12.18 00:40

@Staworowski Tak to je super :palec: :* Jo snad už to budou zoubky, uvidíme. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Z horníka vohráblem: Po Dukle 61 Mikluš boduje jako strážmistr Topinka

Ostravský rodák Robert Mikluš (36) se sice z regionu příliš nevzdaloval, jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >