Zvracení, možné těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 09:40
Zvracení, možné těhotenství?

Ahoj holky, mam dotaz, ktery mi od minuleho tydne vrta hlavou. Uzivam HA AIDEE, ale minuly tyden po uziti tabletky (rano) jsem trochu zvracela. Neslo o nic vazneho, pak mi uz bylo dobre a bylo to jen trochu… rikala jsem si, ze nemusi antikoncepce fungovat, jenze dva dny na to jsem mela styk s pritelem a uplne jsem na to zapomela :( vim, ze je to moje chyba, ale i tak se chci zeptat, jaka je sance ze jsem mohla otehotnet? Dite ted opravdu nechci, je mi necelych 19 a s pritelem jsem teprve kratce :( pristi tyden to mam dostat, tak uvidim ale jsem z toho strasne nervozni…

Reakce:
Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 02.02.17 09:50

Minimální, i když ne nulová.

Tichošlápek
Extra třída :D 11546 příspěvků 02.02.17 09:52

Malinka šance tu je. Navíc krvácení není menstruační, ale jen z vysazeni, takže bych i při jeho příchodu udělala cca za tři týdny po styku test. Pro sichr

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 10:07

Dobre, dekuji. Test radsi udelam, ale snad to bude ok :(

fikovka
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 02.02.17 10:29

V kterém týdnu užívání antikoncepce to bylo?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 10:30

@fikovka druhem

fikovka
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 02.02.17 10:34
@Anonymní píše:
@fikovka druhem

No tak i dle příbalového letáčku, by se s největší pravděpodobností nic stát nemělo. Ale jak píší holky, udělej si za 3 týdny test a uvidíš :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 10:44

@fikovka dekuju, potesily jste me, ulevilo se mi :D urcite pro sichr udelam

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Z horníka vohráblem: Po Dukle 61 Mikluš boduje jako strážmistr Topinka

Ostravský rodák Robert Mikluš (36) se sice z regionu příliš nevzdaloval, jeho... číst dále >

Lascivní pohyby, vyzývavé oblečení a postava dvacítky: Šinkorová všem vyrazila dech

Herečka Daniela Šinkorová (46) dokáže dost překvapit. I když za chvíli oslaví... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >