Zvracení, možné těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 09:40
Zvracení, možné těhotenství?

Ahoj holky, mam dotaz, ktery mi od minuleho tydne vrta hlavou. Uzivam HA AIDEE, ale minuly tyden po uziti tabletky (rano) jsem trochu zvracela. Neslo o nic vazneho, pak mi uz bylo dobre a bylo to jen trochu… rikala jsem si, ze nemusi antikoncepce fungovat, jenze dva dny na to jsem mela styk s pritelem a uplne jsem na to zapomela :( vim, ze je to moje chyba, ale i tak se chci zeptat, jaka je sance ze jsem mohla otehotnet? Dite ted opravdu nechci, je mi necelych 19 a s pritelem jsem teprve kratce :( pristi tyden to mam dostat, tak uvidim ale jsem z toho strasne nervozni…

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 02.02.17 09:50

Minimální, i když ne nulová.

Tichošlápek
Extra třída :D 10435 příspěvků 02.02.17 09:52

Malinka šance tu je. Navíc krvácení není menstruační, ale jen z vysazeni, takže bych i při jeho příchodu udělala cca za tři týdny po styku test. Pro sichr

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 10:07

Dobre, dekuji. Test radsi udelam, ale snad to bude ok :(

fikovka
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 02.02.17 10:29

V kterém týdnu užívání antikoncepce to bylo?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 10:30

@fikovka druhem

fikovka
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 02.02.17 10:34
@Anonymní píše:
@fikovka druhem

No tak i dle příbalového letáčku, by se s největší pravděpodobností nic stát nemělo. Ale jak píší holky, udělej si za 3 týdny test a uvidíš :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 10:44

@fikovka dekuju, potesily jste me, ulevilo se mi :D urcite pro sichr udelam

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >