Zvracení několik hodin po nárazu do hlavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucie357
Nováček 5 příspěvků 05.08.19 20:57
Zvracení několik hodin po nárazu do hlavy

Zdravím.. Chtěla bych se zeptat, moje již 20ti letá dcera přijela dnes z práce s tím, že omdlela a bouchla se do hlavy, má i škrábnuté čelo. Teď, několik hodin po pádu na hlavu zvrací a mě se nedaří ji přesvědčit ať si zajede k lékaři. Prý to nic není a já se tu můžu stavět na hlavu :zed: Myslíte že to je opožděná reakce těla a má otřes mozku? Já spát samožrejmě nebudu když nevim co s ní je :roll: Kdybyste některá věděla jak moc vážné to je, budu míč ráda za odpovědi! :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Khalesi
Zasloužilá kecalka 979 příspěvků 05.08.19 21:00

Ja mela takhle paradni otresmozku, jen at masti k dr.

fea 75
Povídálka 47 příspěvků 05.08.19 21:00

Zavolala bych jí doktora domů

Netopýr1
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 05.08.19 21:02

Násilím bych ji narvala do auta a odvezla. Pokud je tak hloupá že nejde sama. Zvracení po pádu opravdu není v pořádku.

Prtulak
Kecalka 494 příspěvků 05.08.19 21:07

Otřes mozku, snad lehký, ale to se bez doktora nepozná…prostě to chce vyšetřit a kontrolovat.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15925 příspěvků 05.08.19 21:09
@fea 75 píše:
Zavolala bych jí doktora domů

tak na záchranku to není tak jaký doktor ti dneska večer přijede domů?

lucie357
Nováček 5 příspěvků 05.08.19 21:12

Prý se jí to stalo okolo šesté hodiny a teď je devět, tak nechce věřit že to je z toho. Ale pojede, jede pro ní přítel a k dr jí odveze. Ještě po tom co tu čtu jsem se přesvědčila že nejsem jen hysterka.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15925 příspěvků 05.08.19 21:13
@lucie357 píše:
Prý se jí to stalo okolo šesté hodiny a teď je devět, tak nechce věřit že to je z toho. Ale pojede, jede pro ní přítel a k dr jí odveze. Ještě po tom co tu čtu jsem se přesvědčila že nejsem jen hysterka.

tak koukni do profilu k @pudloslav ta tam má příznaky rozepsané

Varya
Stálice 87 příspěvků 05.08.19 21:18

Je to otřes mozku, možná i střední, hlavně i kdyby byla hodně unavená a malátná, tak nesmí spát, než ji vyšetří lékař.

lucie357
Nováček 5 příspěvků 05.08.19 21:41
@Varya píše:
Je to otřes mozku, možná i střední, hlavně i kdyby byla hodně unavená a malátná, tak nesmí spát, než ji vyšetří lékař.

Myslíš, že to bude až takhle, jo? 8o

Varya
Stálice 87 příspěvků 05.08.19 21:46

@lucie357
Nevím, nejsem doktor, ale otřes mozku je vážný stav, těžko laik pozná o jaký stupeň se jedná a z mojí zkušenosti - vždycky je lepší být za hysterku, než pak litovat, ze nikdo nic neudělal.

stinga
Echt Kelišová 8468 příspěvků 05.08.19 21:47

@lucie357 je to určitě otřes mozku, většinou se zvrací až s odstupem času, je dobře, že ji j přítel zaveze k lékaři

Venett
Kecalka 206 příspěvků 05.08.19 21:53

Nedávno přesně tohle řešila kolegyně, musela odejít z práce a v nemocnici její dospělé dceři potvrdili otřes mozku.

Určitě bych hned jela a na nic už nečekala :hug:

M_Vladim
Echt Kelišová 9606 příspěvků 05.08.19 21:55

Doktor. :palec: Ona může být na stole i otázka, proč vlastně dotyčná omdlela. Klidně to může být jen nízký tlak a z točení hlavy i nevolnost a ten škábanec je jen škrábanec. :nevim:

Šáruší
Závislačka 4352 příspěvků 05.08.19 22:03

Navíc pokud omdlela a letěla na zem, může mít prasklou lebku. Od mého tchána soused takhle šel po chodníku, na ledě mu podjely nohy, a spadl, dle jeho slov nejprve na zadek a pak dopadl na záda a praštil se do hlavy, večer zvracel a bolela ho hlava, ještě druhý den ho bolela hlava, třetí den ráno se manželka vzbudila a on vedle ní ležel mrtvý. Pitva prokázala prasklou lebku, měl krvácení do mozku, otok tu prasklou cévu držel, jak povolil otok ten třetí den v noci, tak zemřel.
Nechci strašit, je dobře, že jela k lékaři. Nechají si jí v nemocnici dva dny na pozorování. Dcera mi spadla z koně je to dva měsíce, a to měla kvalitní ochrannou helmu a ani nezvracela, jen byla chvíli zmatená, nevěděla, kde je. ležela den na dětské jipce napojená na pípáku, další den na normálním pokoji a třetí den šla domů. Zvracení už je vyšší level.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama