Zvracení po bezlaktozovém UM

30569
26.7.15 08:09

zvracení po bezlaktozovem UM

Zdravím,
jdu si pro radu…
mám u málé (6 týdnů) podezření na intoleranci laktozy, koupila jsem teda Bebu AL110 a chtěla ji jeden den zkusit, bohužel po chvíli vždy celou dávku vyzvracela :zed:, tak jsem se vrátila ke kojení…v lékárně mi řekli, že bez laktozy dělá už jen Nutrilon, že mi ho objednají, ale prý častěji naopak děti nesnesou ten Nutrilon a najíždějí na Bebu
Jaké máte zkušenosti? Mám ho kupovat a zas vyhodit celou krabici, nebo jsou i jiné varianty? Třeba nějaká značka v Německu :think: to bych dokázala sehnat

díky, hezký den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Lutonka
26.7.15 08:26

Co takhle to nejjednodusi-vyrad laktozu ze sveho jidelnicku a koj :)

• Nahlásit
  • Citovat
17546
26.7.15 08:29

Jestli kojíš, tak nasaď bezlaktozovou dietu u sebe a uvidíš, jestli bude zlepšení, ne? Rozhodně nejlevnější varianta :D a pro miminko i nejšetrnější

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30569
26.7.15 08:58

No tohle je ale laktoza ne Abkm, laktozu obsahuje kazde mleko i materske ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6898
26.7.15 09:07

@catherine100 catherine, poradila bych se raději s doktorkou než experimentovat sama na vlastní pěst,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6898
26.7.15 09:08

To jí milé dámy nepomůže, začne se tvořit nová laktoza, @catherine100 @Lutonka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30569
26.7.15 09:14

@tumpach doktorka s tim bohuzel nemá u takhle malych zkusenosti, ja uz takhle mam prvni ditko a ona se spis dozvida informace ode mne, ale starsi nikdy nezvracel

Zkusim asi zitra obvolat nějaké alergology, i kdyz ani ten posledni neměl s intoleranci moc zkusenosti, tak jsem vse musela zjišťovat sama :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26231
26.7.15 09:17

@catherine100 v Německu jsem viděla Hipp. Ale byl od roka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16385
26.7.15 09:21

A jak jste přišla na tu laktozu? U takových prcků spíš bývá ABKM.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6898
26.7.15 09:26

@catherine100 promin, ale rozhodně se nedomnívej sama, protože to může být něco jiného, já nechápu prostě jak někdo, kdo není z branže, může tipovat diagnozu podle internetu, to fakt mi zůstává rozum stát :zed: :zed: :zed: :zed:
Tak se objednej k jinému alergologovi z jiného města ne, proč to musí být ten jeden a ten samý
jinak pokud nejsi spokojená s dětskou a dozvídá se vše od tebe, tak bych si našla jinou, která je vzdělanější :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30569
26.7.15 09:29

@vokishka mam ji ja i starsi syn, mala hezky pribyva, jen ma strasne koliky a prujem a ja v podstate mam bez mléčnou dietu a zkousela jsem vyradit uplne vse a zjistit co ji vadi a stejne to nepomohlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30569
26.7.15 09:34

@tumpach minule mi doktoři 8 mesicu nepomohli, pak jsem prisla s tim, ze by to mohla byt intolerance jak u me a jedine co mi poradili zkusit to vyradit a uvidime…a ti myslim zvladnu i bez doktora ;)

A moje dr. Je vazne dobra, akorat se s timhle nesetkala, takze zas je jeji rada vyzkoušet to bezlaktozove UM a uvidi se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6898
26.7.15 09:38

@catherine100 hm no, tak nevím, ale myslím si, že další um se může podávat až za 10 dní, né kžadý den jiný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30569
26.7.15 09:38

@tumpach a k jinému alergologovi se budu objednávat uz to bude treti, ale nene to jen tak, kor o prazdninach je cekaci llhůta zatim vsude kde jsem se ptala pres 3 mesice :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30569
26.7.15 09:40

@tumpach jo ja jsem prave najela zpatky na kojeni a proto zjistuji ruzne varianty a zkušenosti ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama