Reklama

Zvracení po čištění zubů - první trimestr

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cora4
Povídálka 30 příspěvků 28.12.17 13:33
Zvracení po čištění zubů - první trimestr

Ahoj všichni,
co vám pomáhá proti zvracení na začátku těhotenství? Mně není moc špatně, ale když si jdu ráno čistit zuby, šíleně se mi zvedne kufr a už je pozdě :think: Zkoušela jsem spoustu věcí, ale nic moc mi nepomáhá.. Doufám, že jedinou pomocí nebude vydržet.. protože se to už fakt nedá :D

Budu ráda za vaše tipy :)

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 3072 příspěvků 28.12.17 13:40

Mě pomohlo čistit jenom suchým kartáčkem a pak vypláchnout ústní vodou.

Ou
Kelišová 5081 příspěvků 28.12.17 13:43

Nejspíš hormony reagují nepříznivě na nějakou ze složek zubní pasty. Zkuste najít nějakou pastu bez mentolu a fluoru - určitě vám ji prodají ve zdravých výživách, jestli to bude lepší.

Ale jinak u čištění zubů ta pasta není důležitá, klíčové je to mechanické čištění- takže klidně můžete čistit jen vodou.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 28.12.17 13:56

Taky jsem se párkrát při čištění zubů v těhu pozvracela. Mně to hlavně vadilo čistit nalačno a mít v puse hodně pasty a pěny, musela jsem průběžně vyplivovat.

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 28.12.17 14:00

@Cora4
Dětská zubní pasta s příchutí jahod. :lol: Ale blila jsem i když si manžel zalil kávu (nesnášela jsem i její vůni). :lol:

Bamave
Stálice 53 příspěvků 28.12.17 14:09

Tak ja právě začínám 6 měsíc a u čištění zubů mi bývá špatně pořád. Zubař mi řekl, že je to velmi časté a způsobují to hormony. Jak píšou holky, pomáhá míň pasty a místo ní ústní voda. Člověk si zvykne :mrgreen: :mrgreen:

Strecha
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 28.12.17 14:36

Zkusit vycistit treba az hodinu, dve po snidani. Ja jsem to taky nedavala. Pokud jsem nikam nesla, tak jsem si je cistila az pozdeji. Ten rozhozenej zaludek mi za to nestal :roll:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >