Zvracení po mléku, ale po příkrmu ne !? Může to být alergie?

Anonymní
23.2.20 18:15

Zvracení po mléku, ale po příkrmu ne !? Může to být alergie?

Zdravím, malé jsou 4 měsíce celou tu dobu neustále po mléku zvrací celé dny i přesto, že vypije méně než by měla, takže přejídání jak mě lékař napadal to myslím nebude :think: Ultrazvuk nic neprokázal, ale teď k věci začala jsem zavádět příkrmy mrkev, dýně, přesnídavka s mrkví + kaše a začala jsem si všímat, že malá zvrací pouze po mléku a trochu po kaši, ale příkrm v ní vždy zůstane pokud to pak zalije mlékem po 3 hod opět zvrací pouze mléko :think: po mléku kolikrát pracně uspávám a musím nosit dlouhou dobu na rukách s jejím hrozným pláčem, ale po tom příkrmu ji položím do postýlky a spinká sama jak dudek :) :srdce: UM vypije 150 ml 6 krát denně většinou pořád papá po 3 hodinách a váží přes 6 kg papá nám v 6, 9, 12, 15, 18 pak spí a jí až kolem 1-3 v noci teď jsem nahradila mléko ve 12 zeleninovým příkrmem a v 18 hod kaši nebo ovocnou přesnídavku ( přesnídavku večer proto, že pak nezvrací jako třeba po kaši ) Máte někdo prosím zkušenost nebo nenapadá vás čím by to mohlo být, že zvrací jen po mléku?? Doktor se dohaduje, že malá prospívá takže se pouze přejídá a že to alergie nebo tak něco být nemůže! Prosím tedy o váš názor a zkušenosti :srdce: předem děkuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23.2.20 18:25

Mne mala zvracela taky po mleku, byla teda kojena. To z ni strikalo jak z fontany. A po prikrmech nikdy nic. Takze mi to prijde normalni :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.2.20 18:31
@Lochnesská příšera píše:
Mne mala zvracela taky po mleku, byla teda kojena. To z ni strikalo jak z fontany. A po prikrmech nikdy nic. Takze mi to prijde normalni :nevim:

Moc děkuji za odpověď tak asi jenom plašim :D přijde mě to totiž hrozně zvláštní, že opravdu blinká jen to mlíčko tak si kladu pořád otázku čím to? :nevim: jestli je to tím, že ty příkrmy jsou hustší tak se to lépe udrží v tom bříšku než třeba mlíčko?! Těžko říct :nevim: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.2.20 18:33

Ale všimla jsem si jedné věci a to je té, že se malé občas udělají různé červené mapky na tělíčku, bříško, nožičky pak to zmizí a zase se to objeví :)
S doktorem to proberu jdeme ve čtvrtek

• Nahlásit
  • Citovat
1009
23.2.20 18:33

To je normální, spoustu dětí to tak má :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13358
23.2.20 18:39

Mě to teda normální nepřijde. Spíš bych to tipovala na alergii. Mě syn zvracel po jogurtech.. v osmi letech mu pak diagnostikovali intoleranci laktózy. Zkoušela jsi změnit UM na hypoalergenní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.2.20 18:48
@nozu píše:
Mě to teda normální nepřijde. Spíš bych to tipovala na alergii. Mě syn zvracel po jogurtech.. v osmi letech mu pak diagnostikovali intoleranci laktózy. Zkoušela jsi změnit UM na hypoalergenní?

Nezkoušela jsem měnit sama od sebe UM na hypoalergenní prý by se to nemělo když není prokázaná alergie nebo intolerance :nevim: Ja zkusím uhodit na doktora ať nám pro klid duše udělá rozbory.. Ale zase nechci aby do malé píchali zbytečně jen proto, že se domnívám, že to není úplně v pořádku.. Že začátku jsme měly AR mléko a zvracela i po něm.. Teď jsme na Sunaru vyhovuje asi nejvíc, ale myslím, že značkou mléka to úplně nebude :think:

• Nahlásit
  • Citovat
13358
23.2.20 18:54

Rozbory podle toho, co mi říkal alergolog jsou do dvou let poměrně neprůkazné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama