Zvracení po MM a po UM ne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
444katka
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 23.12.16 19:50
zvracení po MM a po UM ne

Dobrý den mám otázku syn bude mít 2 měsíce kojím a dávám i UM, ale po mém MM malý strašně zvrací a po UM nezvrací nevíte čím by to tak mohlo být?

Reakce:
Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 23.12.16 19:54

Mozna spatna technika kojeni, pri kojeni se nahlta vzduchu, z flasky ne? UM davas z flasky? To muze tu techniku hodne pokazit.

Lendeš
Kelišová 6029 příspěvků 23.12.16 20:42

Možná mu to mléko teče moc rychle nebo je špatná technika, polyká hodně vzduchu..zkus v průběhu kojení dávat odbrknout a po kojení nechat déle ve zvýšené poloze.

Uživatel je onlineHeivka
Závislačka 3749 příspěvků 24.12.16 00:08

Může to být buď špatnou technikou kojení, nebo jíte něco, co malému vadí.
Nebo to může být něco, co se stalo mě, když byly synovi zhruba 3 měsíce, zhoršil se mu reflux a přestal přibírat. Po strašných šesti týdnech jsem to vzdala a dala UM, reflux zmizel, syn začal přibírat a já aby měl aspoň trochu MM začala odsávat a odstříkávat. Po každé dávce MM se mu vrátila kyselina a brečel bolestí. A pak jsem přišla na to, že na MM se neudělala vrstva tuku, která se mi tam dělala dokud nezačaly problémy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >

Václav Kuneš s Kloubkovou: Chtěli posunout vztah, namísto toho přišel rozchod

Ještě loni, když se choreograf Václav Kuneš stal novým porotcem taneční... číst dále >