Zvracení po MM a po UM ne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

444katka
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 23.12.16 19:50
zvracení po MM a po UM ne

Dobrý den mám otázku syn bude mít 2 měsíce kojím a dávám i UM, ale po mém MM malý strašně zvrací a po UM nezvrací nevíte čím by to tak mohlo být?

Reakce:

Helileli
Závislačka 2979 příspěvků 23.12.16 19:54

Mozna spatna technika kojeni, pri kojeni se nahlta vzduchu, z flasky ne? UM davas z flasky? To muze tu techniku hodne pokazit.

Lendeš
Kelišová 5429 příspěvků 23.12.16 20:42

Možná mu to mléko teče moc rychle nebo je špatná technika, polyká hodně vzduchu..zkus v průběhu kojení dávat odbrknout a po kojení nechat déle ve zvýšené poloze.

Heivka
Závislačka 3201 příspěvků 24.12.16 00:08

Může to být buď špatnou technikou kojení, nebo jíte něco, co malému vadí.
Nebo to může být něco, co se stalo mě, když byly synovi zhruba 3 měsíce, zhoršil se mu reflux a přestal přibírat. Po strašných šesti týdnech jsem to vzdala a dala UM, reflux zmizel, syn začal přibírat a já aby měl aspoň trochu MM začala odsávat a odstříkávat. Po každé dávce MM se mu vrátila kyselina a brečel bolestí. A pak jsem přišla na to, že na MM se neudělala vrstva tuku, která se mi tam dělala dokud nezačaly problémy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >