Zvracení po Neocate

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KatkaPaj
Nováček 1 příspěvek 02.05.18 11:06
Zvracení po Neocate

Dobrý den,
potřebovala bych poradit od zkušenějších maminek. Máme 8 týdenního chlapečka, před třemi týdny mu byla diagnostikována alergie na protein v kravském mléce a reflux. Krev ve stolici a vyrážka po celém těle.. Asi si dokážete představit jak nás to vyděsilo.. Okamžitě jsem nasadila bezmléčnou dietu (žijeme v Anglii, tady dávají mléko i do chleba :‚( ) Na reflux jsme dostali kapičky Ranitidine. Před týdnem jsme byli u GP.. Praktický lékař.. A ten po prohlednutí malého nám napsal Neocate formuli s tím, že je malý hodně dráždivý a mělo by mu to pomoct. Navíc prý je jednodušší naučit dítě na neocate teď, dokud je ještě malé.. Že dětem moc nechutná a pak bývají problémy s příkrmy. (mateřská je tu jen 9 měsíců a potom už si nedokážu představit jak by u nás fungovalo případné kojení.. Navíc jsme tady na vše sami dva s manželem. Malý toho během dne moc nenaspí maximálně 2× po půl hodině (podle mě kvůli bolavému bříšku, hrozně se kroutí), dokážete si představit jak jsem asi vyřízená. V noci maximálně 4 hodiny a pokud se zadaří pak ještě 2,ale to ho musím nosit,.. Jakmile ho položím konec. Zkusili jsme mu tedy nasadit Neocate.. Napoprvé vypil ani ne 30ml a to to vůbec nechtěl, pak se pozvracel.. Na podruhé lepší (přisladili jsme mu to stevii) dal si 90ml jako nic.. Horší bylo, že po asi 5 minutách všechno vyzvracel a to obloukem bylo to všude :-( to už bylo na mě moc a nakojila jsem ho… ikdyž doktor říkal, že se to po pár dávkách upraví.. Rozhodně nemíním syna nechat dehydrovat a zvracet.. Pak jsem se dočetla na jednom britském fóru, že dát malinko a nechat zapít mateřským mlékem.. Napoprvé to vyšlo a maličký neblinkal :-*.. Napodruhé pro změnu vyzvracel úplně všechno :‘( a proto se na vás obracím s dotazem : Máte některá podobné zkušenosti??? Jak dítě nechat na neocate návyknout?? Je možná nějaká alergie na neocate ( na jedněch britských stránkách psali, že je to možné prý alergie na kukuřičný protein.. Ale to je u méně než 1%..tak snad takovou smůlu nemáme..)???
Mockrát děkuji všem za odpověď :-)

Reklama

Reakce:

katyna1984
Kecalka 414 příspěvků 02.05.18 12:17

Ahoj, jestli máš Facebook přidej se do skupiny kojení při ABKM.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Lekce českým politikům: Polský poslanec nakládá hysterickým „vítačkám“ na BBC

Výrazně zaujatá moderátorka zpravodajského kanálu britské televizní stanice... číst dále >

Zuřící reportérka BBC označila Maďarsko za xenofobní, ministr zahraničí ji „stíral“

Strana Fidesz maďarského premiéra Viktora Orbána budí vášně v celé Evropě, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama