Zvracení po řeckém jogurtu

42
29.6.15 11:45

Zvracení po řeckém jogurtu

Dobrý den,
jdu vás poprosit o radu. Dcera necelých 10 měsíců se mi před týdnem odstavila od kojení. Takže ji dávám ráno sunar premium, dopoledne má jogurt, večer kaši. Již v minulosti se mi stalo, že nějakou dobu po jogurtu si ublinkla. Pár dní měla teď řecký jogurt a už po 2. se mi stalo, že se asi 2 hodiny po jídle jogurtu poblinkala, ale docela dost. Co si myslíte? Je to tučností jogurtu? Mám zkusit třeba nějaký den vynechat nebo zkusit méně tučný? Případně mohlo by to být tím sunarem? Přímo po něm ale neblinká.
Děkuji za vaše rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Run
20675
29.6.15 11:51

Mě blila po jogurtech víc jak rok. Podle mě jsou dost kyselý nebo co já vím. Žádnou alergii nebo nesnášenlivost nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11366
29.6.15 11:52

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 10.09.19 v 22:56

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TehotnaTerezka
29.6.15 11:54

Zkus dávat ten jogurt až odpoledne, takhle po tom sunaru to nemusí být úplně OK, Rozárka se mi takhle taky párkrát pozvracela

• Nahlásit
  • Citovat
4657
29.6.15 11:56

Dcera mi po jogurtech v tomhle věku taky zvracela. Tak jsem jí je prostě nedávala. Doma jsem udělala Pribináka a jak ho baštila a bez problémů :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10248
29.6.15 11:57

A řeský jogurt je vhodný pro takovýhle prcky? To je jak tvaroh ne, až od roku, kvůli vyššímu obsahu bílkovin a má i moc tuku podle mě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
29.6.15 12:04

Nevím jestli je vhodný, zkusili jsme ho. Mudra mi řekla od 8. měsíců dávat vše krom soli a koření. Vrátím se zpět k holandii a případně zkusím dávat dopoledne ovoce a jogurt až k odpolední svačině. Děkuji za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
29.6.15 12:05

Ona ještě neleze, ale pouze se plazí, tak si taky pořád ještě mačká dost bříško :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
29.6.15 12:07

Run, a jak jsi řešila? Přestala jsi jogurty dávat? Musela bych ji ale nějak nahradit mléčnou dávku, protože má ráno mlíko ze 180ml a večer kaši z 210 ml.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
29.6.15 12:27

@R.Hanik
Zkusila bych bílou Holandii a dát k tomu kousek pečiva, já když sním jogurt na lačno, tak se mi navaluje i dnes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama