Zvracení po vitámínech pro těhotné

24.4.17 15:25

Zvracení po vitámínech pro těhotné

Ahoj holky, chci se zeptat jestli jsem jediná nebo to také tak někdo měl. Na začátku těhotenství jsem si koupila vitamíny pro těhotné od GS Mamavit. Ze začátku bylo vše v pořádku, ale pak se to celé otočilo a když sem si vzala tabletu vitamínu začala sem zvracet. Tak jsem je teda přestala brát a chtěla jsem je zkusit teď v 6 měsíci když už sem si je za ty peníze pořídila na doporučení doktorky no ale nic se nezměnilo. Po deseti minutách letim zvracet. Také ste to některá tak měla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

9905
24.4.17 15:31

@Nunina72169 Já po nich zvracela, když jsem si je vzala hned po ránu. Ted beru mamavit odpoledne a už je to dobry. Nebo zkus tabletu spolknout během jídla. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.4.17 15:34

Zkousela sem jen hned po jidle během jídla ne. Zkusim zítra a uvidim jak to teda dopadne. :D :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
945
24.4.17 15:36

@Nunina72169 Ahojky :mavam: taky beru GS- mamavit, na začátku těhotenství jsem je začala brát, ale bylo mi špatně a na zvracení, tak jsem je přestala brát. Po 2 měsících jsem to zkusila znovu, ale vyzkoušela jsem je brát jak po jídle, tak před jídlem. Jediný co mě pomohlo, tak je brát po jídle a už mi není špatně. Hodně to zapiju vodou. Mám výhodné balení a zaplatila jsem skoro 400kč tak to doberu. Zkus to brát tedy po nebo před jídlem. Třeba ti to pomůže :D :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.4.17 15:46

Taky me po nich bylo špatně, nebrala jsem, za ty penize to nestalo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.4.17 15:50

Já jsem po nich taky zvracela, dojedl je manžel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.4.17 15:52

Já už jen kojim a stejně je mi po něm zle. Beru ho po opravdu velkém jídle, pak se to dá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
428
24.4.17 15:54

Zkus je vzit po jidle nebo behem jidla, jetli ti nedelaji dobre, protoze mas prazdny zaludek. Ja jsem jedla jine, z DM AZ mama a s tema jsem problem nemela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17800
24.4.17 15:59

Kamarádka to samý ani je nedobrala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.4.17 16:09

Mě bylo po mamavitu taky blbě na zvracení, přestala jsem je brát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7189
24.4.17 16:15

Ve tretim tehotenstvi jsem taky po tehotenskych vitaminech zvracela… tedy trochu i bez nich, ale s nimi to bylo teprve vyzivne. Takze treti dite si v brise spokojene roste bez vitaminu :mrgreen:, zato by porad chtelo cokoladu a gumove medvidky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.4.17 16:18

Tak to vypada ze udelam posledni pokus a kdyz to nevyjde tak je nekomu udam. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
441
24.4.17 16:38

Taky mam GS Mamavit a pokud si ho vezmu rano tak je mi po nem blbe (na zvraceni). Beru ho vzdycky vecer pred spanim, to mi nevadi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9640
24.4.17 16:42

@Nunina72169 A proc do sebe za kazdou cenu cpes neco, co tve telo odmita? Myslis, ze se bez umelych vitaminu neobejdes? Netrap sve telo ani mimi a uz to neber.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
408
24.4.17 16:42

Brala jsem Femibion a zvracela po nem pokazdy, tak jsem se ptala doktora, ten se na me dival jako bych byla blazen, ze neni absolutne mozny aby to bylo z toho, at to beru dal. Kdyz uz se to nedalo vydrzet, prestala jsem na zkousku brat a hned to bylo lepsi, takze od te doby jsem bez vitaminu, jenom na rybim tuku, tak doufam ze to mimcovi bude stacit :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama